Programe Forum - Welcome
Ambicja dhe limitet e saje People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ambicja dhe limitet e saje

Shko poshtë

Ambicja dhe limitet e saje Empty Ambicja dhe limitet e saje

Mesazh nga Master prej Fri Jul 22, 2011 9:48 pm

Ambicia per mendimin tim duhet te karakterizoje çdo njeri.
Eshte e dhimbshme te ngrihesh ne mengjes dhe te shohesh ne pasqyre nje "vetvete" pa vizion dhe pa ambicie por puna eshte se vete ambicia ne doze te tepruar mund te shpjere ne veprime, pasojat e te cilave jane jasht etikes dhe normave njerzore.
Personat e tille (ata me ambicie te tepruar) per te justifikuar veten e shpjegojne vetem me pak fjale:
"Qellimi justifikon mjetin"

Po ju...sa ambicioz jeni .... dhe çfare raporti keni me shprehjen e mesiperme?
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ambicja dhe limitet e saje Empty Re: Ambicja dhe limitet e saje

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 5:51 am

Un jam ambicioze per te arritur ate qe dua,por ama ka edhe limite sepse perndryshe do zoteroja boten.Pastaj jam dakord me shprehjen e mesiperme.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi