Programe Forum - Welcome
Meshkujt e të sotmes preferojnë femrat më të plota People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.Join the forum, it's quick and easy

Programe Forum - Welcome
Meshkujt e të sotmes preferojnë femrat më të plota People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meshkujt e të sotmes preferojnë femrat më të plota

2 posters

Shko poshtë

Meshkujt e të sotmes preferojnë femrat më të plota Empty Meshkujt e të sotmes preferojnë femrat më të plota

Mesazh nga Master Sun Jul 24, 2011 7:18 am

Meshkujt e të sotmes preferojnë femrat më të plota Mashkulli%20ne%20internet

Dy sociologë, pas një studimi të gjatë, kanë publikuar rezultatet e studimit të tyre, në formë të librit me titull “A Billion Wicked Thoughts” (“Një miliard mendimesh të këqija”), ku flitet për sjelljen seksuale.

Sociologët Ogi Ogas dhe Sai Gaddam kanë analizuar një miliard klikime në “Google”, në lidhje me përmbajtjet seksuale dhe kanë botuar librin e lartpërmendur, ku kanë klasifikuar dëshirat e meshkujve.

Sipas studimit të tyre, femrat thatanike, si Twiggy, përfundimisht kanë dalë jashtë mode dhe meshkujt e të sotmes preferojnë femrat më të plota.

Të rinjtë në të 20-tat e tyre gjithnjë e më shumë klikojnë në femrat më të vjetra, të moshës 40, 50, bile edhe 60 vjeçare.

Para dhjetë vitesh ‘tifozet’ (cheargirls) ishin hit absolut, kurse vendin e tyre tani e kanë zënë transeksualët, të cilët gjatë viteve të fundit janë më të popullarizuarit në mesin e meshkujve.

Është shënuar një rritje e madhe, e pabesueshme, e adhuruesve të shputave të femrave, prandaj ueb sajtet me taka dhe çorapë najloni, në formë të fetishit, janë ndër më të vizituarat në botë.

Studimi i dy sociologëve rreth sjelljes seksuale, është studimi më voluminoz, që nga studimi i biologut amerikan Alfred Kinsey, i cili viteve 1950 kishte studiuar 18.000 meshkuj e femra.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt e të sotmes preferojnë femrat më të plota Empty Re: Meshkujt e të sotmes preferojnë femrat më të plota

Mesazh nga Anakonda Mon May 14, 2012 5:21 am

aaahahahahahahaha sdashka me u qa un qe jam disi e plote ne trup(qenkam mire pse qahem)
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 26
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi