Programe Forum - Welcome
iPhone është më i miri People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

iPhone është më i miri

Shko poshtë

iPhone është më i miri Empty iPhone është më i miri

Mesazh nga Master prej Sun Jul 24, 2011 7:34 am

iPhone është më i miri Iphone5

Sipas kënaqësisë së konsumatorëve, telefoni i “mënçur” iPhone e kompanisë Apple, gjendet në vendin e parë, tregoi anketa të cilën e ka bë “Change Wave Research”.

Në vendin e dytë vazhdojnë të jenë telefonat me sistemin operativ “Android”(32%), ndërsa pas tyre janë “Blackberry”, telefonat e kompainsë “RIM”, me vetëm 4%.

Hulumtimi është bërë tek 4.163 përdorues, prej të cilëve 89% jetojnë në SHBA, dhe pjesa tjetër 11% në vende tjera.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

iPhone është më i miri Empty Re: iPhone është më i miri

Mesazh nga Anakonda prej Wed May 16, 2012 5:04 am

inati im keto telefona se dukesh sikur po shet mend
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

iPhone është më i miri Empty Re: iPhone është më i miri

Mesazh nga Master prej Wed May 16, 2012 4:45 pm

skam pas asnjeher...po se di tel me tach sme pelqejne


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

iPhone është më i miri Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

iPhone është më i miri Empty Re: iPhone është më i miri

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi