Programe Forum - Welcome
Televizor në këmishë trupi People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Televizor në këmishë trupi

Shko poshtë

Televizor në këmishë trupi Empty Televizor në këmishë trupi

Mesazh nga Master prej Sun Jul 24, 2011 7:38 am

Televizor në këmishë trupi Tv%20ne%20kemishe
Aparati televiziv ka hequr dorë nga muret dhe ka shkuar tek veshjet. Pas gjashtë muajsh punime dhe 20 mijë dollarësh shpenzime, David Forbes ka prezantuar televizorin e tij Coat.

Është një këmishë, e mbuluar nga mijëra LED, që transmetojnë imazhe si nga para ashtu dhe nga pas.

Televizori origjinal ka të gjitha funksionet e atij tradicional falë një qendre komandash të pozicionuara në shpatullën e majtë, me një rregullator që ndihmon për rregullimin e ngjyrave, kontrastit, hyrjes së antenës dhe atë skart.

Forbes ka menduar për gjithçka, ku ka instaluar dhe një portë USB për të mbushur lexuesin MP3 të gjeneratës së fundit, nga e cila “Coat Tv” ka marrë përmbajtjen.

Televizori ka baterinë që jep energji pa ndërprerje për një orë.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi