Programe Forum - Welcome
Hakerët kapin materiale të NATO-s për pavarsinë e Kosovës People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hakerët kapin materiale të NATO-s për pavarsinë e Kosovës

Shko poshtë

Hakerët kapin materiale të NATO-s për pavarsinë e Kosovës Empty Hakerët kapin materiale të NATO-s për pavarsinë e Kosovës

Mesazh nga Master prej Sun Jul 24, 2011 7:54 am

Hakerët kapin materiale të NATO-s për pavarsinë e Kosovës New%20born%20-%20kosova

Shpallja dhe planifikimi për shpalljen e Kosovës si shtet të pavarur ishte para-programuar nga NATO dhe SHBA. Dokumentet të cilat janë mbledhur ishin të fshehura në një arkiv në serverët e NATO-s. Sipas informacioneve nga portali UPI.com, Hakerët e grupit "Anonymouse" kanë arritur të marrin të tërë dokumentacionin i cili ishte i vendosur në arkivin mbi Kosovën.

Sipas informatave nga brendësia e NATO-s, këto informata janë në duart e Hakerëve, mirëpo ata përmes një mesazhi kanë premtuar NATO-s se nuk do të publikojnë dokumentacionin e marrë. Pjesëtarët e grupit “Anonymouse” shpjegojnë se publikimi i këtyre dokumenteve do shkaktonte një krizë jo vetëm në Kosovë, por edhe në tërë globin./comeze.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hakerët kapin materiale të NATO-s për pavarsinë e Kosovës Empty Re: Hakerët kapin materiale të NATO-s për pavarsinë e Kosovës

Mesazh nga Anakonda prej Wed May 16, 2012 5:03 am

sa te zgjuar qe jan edhe keto hakera;gjejn gjera qe ne nuk i kemi menduar e jo me ti dime
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi