Programe Forum - Welcome
Çfarë nuk dëshiron të dëgjojë e dashura juaj People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çfarë nuk dëshiron të dëgjojë e dashura juaj

Shko poshtë

Çfarë nuk dëshiron të dëgjojë e dashura juaj Empty Çfarë nuk dëshiron të dëgjojë e dashura juaj

Mesazh nga Master prej Thu Jul 28, 2011 6:27 am

Çfarë nuk dëshiron të dëgjojë e dashura juaj F.0714003231788_m
Ekzistojnë disa gjëra të cilat asnjëherë nuk do të duhej t’ia thoni partneres suaj, nëse dëshironi paqe në lidhje.
Dukesh e plotë me atë fustan
Asnjë femër nuk dëshiron që t’i thonë se është e trashë. Një deklarim i tillë nuk do t’u sjellë asgjë të mirë, përveç disa net që do t’i kaloni vetëm.

Nëna jote duket sikur ta kishe motër
Është e vërtetë se femrat i duan nënat e tyre, por asnjëherë mos i krahasoni, sidomos kur bëhet fjalë për dukjen fizike.

Ndjehem më mirë me miqtë e mi
Meshkujt kalojnë shumë mirë me shoqërinë të tyre, mirëpo kjo nuk do të thotë se partneres duhet t’ia thoni këtë në fytyrë,

Nuk dua të dal sepse do ta shikoj ndeshjen
Këtë arsyetim mos e përdorni shpesh, sidomos nëse partneres suaj nuk i pëlqen aspak sporti.

Ma përkujton ish-të dashurën
Kjo është absolutisht gjëja më e keqi që mund t’i thuhet të dashurës. Nëse e bëni këtë, të jeni të sigurt se gjithmonë do të dyshojë nëse jeni me të në lidhje vetëm se i ngjan ‘ish-it’ tuaj.

Nëna ime është kuzhinierja më e mirë në botë
Shumë femra lëvdohen me aftësitë e tyre në kuzhinë. Asnjëherë mos thoni se nëna juaj është më e mirë në atë fushë, sepse në të kundërtën do të hani ushqim të djegur së paku një javë.

Nuk më pëlqejnë miqtë e tu
Sikurse ju që dëshironi të shoqëroheni me miqtë tuaj, të njëjtën e dëshiron edhe partnerja. Mos i thoni se nuk ju pëlqejnë shoqet dhe shokët e saj, sepse ata kanë shumë ndikim tek ajo, prandaj për të mirën tuaj duhet të keni raporte të mira me të gjithë.

Pse po shpenzon kaq shumë para
Asnjëherë mos e pyetni partneren pse shpenzon shumë para dhe kohë në trajtime të bukurisë. Sikurse ju që dëshironi të zhyteni teksa luani futboll, ashtu edhe ajo dëshiron të kalojë kohën duke u zbukuruar. Thjeshtë, pranojeni këtë dukuri.

Kjo femër është seksi
Edhe nëse pranë jush kalon Angelina Jolie, asnjëherë mos e lëvdoni një femër tjetër para partneres suaj.

Kam nevojë për kohë dhe hapësirë
Nëse mendoni se keni nevojë për ndonjë lloj pauze nga lidhja, tregojani këtë partneres në mënyrë të butë. Nëse jeni shumë të sinqertë dhe të hapur për këtë gjë, mund të mbeteni pa të dashur.

/Telegrafi/
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë nuk dëshiron të dëgjojë e dashura juaj Empty Re: Çfarë nuk dëshiron të dëgjojë e dashura juaj

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 5:25 am

he mesoni nga keto gjera,dhe mos beni te njejten gabim
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi