Programe Forum - Welcome
Nuk helmoj People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Nuk helmoj

Shko poshtë

Nuk helmoj Empty Nuk helmoj

Mesazh nga Snake prej Sat Jul 30, 2011 7:45 am

Pershendetje te gjitheve !

Krejt rastesisht pash kete forum me pelqeu shume dhe thash te jem pjese e tij shpresoj te kaloj bukur me ju dhe ju me mua Razz
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk helmoj Empty Re: Nuk helmoj

Mesazh nga Embelsira prej Sat Jul 30, 2011 9:02 am

Mire se erdhe snake te uroj argetim te kendshem ne mesin tone


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk helmoj Empty Re: Nuk helmoj

Mesazh nga Master prej Sat Jul 30, 2011 9:03 am

Mire se erdhe snake klm mes nesh
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk helmoj Empty Re: Nuk helmoj

Mesazh nga Snake prej Sat Jul 30, 2011 9:32 am

Flm te 2-ve jeni shume te sjellshem
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk helmoj Empty Re: Nuk helmoj

Mesazh nga Alessia prej Tue Sep 06, 2011 4:02 pm

Nuk helmoj Images?q=tbn:ANd9GcQHF4xaiN1RPGVQZNANsp_uWlA42FJ3PueO_7qPVCupo4B9CNCu


Nuk helmoj Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk helmoj Empty Re: Nuk helmoj

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 4:15 am

arg qofte,nejsde mireserdhe................
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk helmoj Empty Re: Nuk helmoj

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 1:26 pm

varet se si helmon hahahahha mirseredhe


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk helmoj Empty Re: Nuk helmoj

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi