Programe Forum - Welcome
Pjeset mashkullore qe dashurojne femrat People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Pjeset mashkullore qe dashurojne femrat

Shko poshtë

Pjeset mashkullore qe dashurojne femrat Empty Pjeset mashkullore qe dashurojne femrat

Mesazh nga Snake prej Sat Jul 30, 2011 8:01 am

Pjeset mashkullore qe dashurojne femrat Images
Ne te vertet ka shume pjese te trupit te meshkujve qe na terheqin, dhe kohet kane ndryshuar dhe per femrat nuk eshte problem te thone se cilat jane keto pjese qe i pelqejne atyre.Ne te vertet ka shume pjese te trupit te meshkujve qe na terheqin, dhe kohet kane ndryshuar dhe per femrat nuk eshte problem te thone se cilat jane keto pjese qe i pelqejne atyre. Keshtu, eshte bere nje sondazh me nje kampion prej 10 femrash, dhe ja pjeset e trupit mashkullor me te pelqyeshme per femrat. Per disa, shpatullat e gjera dhe te modeluara jane shenje e burrerise. Ne fakt, meshkujt me shpatulla te gjera jane shume joshes ne disa momente eshte bukur te mbeshtetesh ne shpatullat e tyre dhe te ndjehesh e sigurt, japin siguri.

Ne pergjithesi, nje fizik i gdhendur ne nje mashkull jep edhe ndjesine e kujdesit dhe vemendjes per shendetin e tij. Ndersa femrave te tjera u pelqen gjoksi i formuar, kjo lidhet me ate qe permend me lart, me kujdesin ndaj trupit te tij, tek e fundit, nese meshkujve u pelqen qe gjoksi i femrave te jete i mbushur, perse nuk duhet te kete te njejtat vlera edhe per femrat? Por ka dhe pjese te tjera te trupit te cilat femrat preferojne. Buzet misherore, te bukura per tu puthur, tek e fundit edhe meshkujve u pelqejne buze te tilla tek femrat. Femra te tjera jane te terhequra pas duarve te medha.Por, cdo pjese varet nga preferencat e cdo femre per ta quajtur ate seksi dhe te deshirueshme, prandaj ju mos u ndikoni nga...pjeset tuaja.
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pjeset mashkullore qe dashurojne femrat Empty Re: Pjeset mashkullore qe dashurojne femrat

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 5:11 am

pikes i ke ra;po si e gjete sa i zgjuar qenke zotrote.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi