Programe Forum - Welcome
Çfarë i tërheq meshkujt në trupin e femrës  People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Çfarë i tërheq meshkujt në trupin e femrës

Shko poshtë

Çfarë i tërheq meshkujt në trupin e femrës  Empty Çfarë i tërheq meshkujt në trupin e femrës

Mesazh nga Snake prej Sat Jul 30, 2011 8:03 am

Çfarë i tërheq meshkujt në trupin e femrës  Images
Sipas një studim të realizuar në Australi ka treguar se meshkujt i kushtojnë vëmendje edhe disa ‘gjërave’ tjera.

Femrat ndoshta nuk janë të vetëdijshme për të gjitha pjesët e trupit të tyre, të cilave meshkujt u kushtojnë rëndësi. Është fakt se gjoksi dhe prapanica janë kryesore, mirëpo janë edhe shumë pjesë të tjera të trupit të femrës që i joshin meshkujt.

Disa studime kanë treguar se meshkujt vërejnë shumë më tepër nga ajo që thuhet për ta. Madje thuhet se ata kanë sy për detajet, të cilat as femrat nuk iu kushtojnë rëndësi.

Ja disa nga pjesët e trupit që meshkujt iu kushtojnë rëndësi: Shpina,Qafa,Supet,Duart,Barku,Beli.

Mendohet se për meshkujt janë të rëndësishme vetëm pjesë të caktuara të trupit të femrës, të jemi më konkretë- prapanica dhe gjoksi. Sa është e vërtet kjo?
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë i tërheq meshkujt në trupin e femrës  Empty Re: Çfarë i tërheq meshkujt në trupin e femrës

Mesazh nga Master prej Sun Sep 18, 2011 9:26 am

prapanica dhe gjoksi. Sa është e vërtet kjo?

shume e vertet per mua


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Çfarë i tërheq meshkujt në trupin e femrës  Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi