Programe Forum - Welcome
Femrat e mbushura jane me terheqese People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Femrat e mbushura jane me terheqese

Shko poshtë

Femrat e mbushura jane me terheqese Empty Femrat e mbushura jane me terheqese

Mesazh nga Snake prej Sat Jul 30, 2011 8:11 am

Femrat elegante jane me pak xheloze ndaj femrave te beshme, sepse nuk i konsiderojne terheqese, por meshkujt kane mendim tjeter.
Femrat e mbushura jane me terheqese Images
Femrat elegante jane me pak xheloze ndaj femrave te beshme, sepse nuk i konsiderojne terheqese, por meshkujt kane mendim tjeter. Per ata, femrat e mbushura jane me terheqese, te hapura dhe te mencura.

Nje hulumtim i realizuar nga shkencetaret prane Universitetit te Liverpulit, ka zbuluar se femrat e beshme fizikisht, per meshkujt jane me te aferta, jane mikesha te mira dhe kane stabilitet me te mire emocional sesa femrat elegante.

Nga ana tjeter, femrat e tjera kane mendim jo te mire per ish-femrat e shendosha qe mundohen te mbajne nje peshe afer normales. Sipas tyre, ato jane te padisiplinuara, emocionalisht jostabel dhe kane shprehi te keqija higjienike.

Disa meshkujve u pelqen fakti qe femrat qe kane peshe te tepert luftojne me kilogramet, kjo i afron me shume dhe u jep mendimin se ato nuk jane femra te persosura, kane mangesi, por jane te aferta dhe mund te kalojne mire me to, duke qene se ato jetojne ‘me kembet ne toke’. Per me shume, meshkujt me mbipeshe mendojne se kane gjasa me te mira per te krijuar nje raport me nje femer te mbushur sesa elegante.
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat e mbushura jane me terheqese Empty Re: Femrat e mbushura jane me terheqese

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 5:05 am

shu veta ma kan then ket gje,por se kam besuar;tashi qe e lexova po e besoj
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi