Programe Forum - Welcome
Kinezi do të ecë 1600 kilometra për ta fituar zemrën e një vajze  People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Kinezi do të ecë 1600 kilometra për ta fituar zemrën e një vajze

Shko poshtë

Kinezi do të ecë 1600 kilometra për ta fituar zemrën e një vajze  Empty Kinezi do të ecë 1600 kilometra për ta fituar zemrën e një vajze

Mesazh nga Snake prej Sat Jul 30, 2011 8:24 am

Kinezja e cila është adhuruese e madhe e grupit “Proclaimers” si në mahi i tha të dashurit të saj se do të martohej me të vetëm nëse ai ecë 1.600 kilometra, që përmendet në njërën nga këngët e grupit.
Kinezi do të ecë 1600 kilometra për ta fituar zemrën e një vajze  Images
Ling Hsueh (23 vjeçare) komentoi vargjet e dyshes së grupit skocez nga kënga “500 miles” pasi që Liu Peiwen (29 vjeçar) i propozoi asaj fejesë.

Refreni i këngës vazhdon kështu: “Por unë do të ecja 500 milje, edhe 500 milje më shumë, vetëm për tu bërë njeriu që ka kaluar 1000 milje për tu rrëzuar para pragut tënd”. Por para se Ling të thoshte se ishte mahitur, Liu u bë gati vendosi çantën në shpinë dhe filloi maratonën nga provinca Henan.

“Largësia prej këtij vendi deri tek qyteti i lindjes së të dashure së tij në provincën Guangdong, në juglindje të Kinës, është saktë 1600 kilometra ose 1000 milje. Kur të arrij atje shpresoj se ajo do të më presë dhe sërish do ta pyes nëse pranon të martohet me mua, shpresoj se do të pranojë”, tha Liu.

Sipas mediave kineze Ling tha se gjithsesi ajo do të martohet me të, por vetëm ishte mahitur kur kishte përmendur ecjen.
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi