Programe Forum - Welcome
Suedi, mamaja i dhuron mitren vajzes se saj People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Suedi, mamaja i dhuron mitren vajzes se saj

Shko poshtë

Suedi, mamaja i dhuron mitren vajzes se saj Empty Suedi, mamaja i dhuron mitren vajzes se saj

Mesazh nga Snake prej Sat Jul 30, 2011 8:38 am

Nese Sara Ottosen do te kete femije, ai do te linde nga e njejta miter ne te cilen eshte rritur edhe vete ajo 25 vjet me pare.
Suedi, mamaja i dhuron mitren vajzes se saj Images
Nje operacion i rralle qe ka vetem nje precedent ne Arabine Saudite ne vitin 2000, do te kryhet ne Suedi dhe per protagoniste ka Eva Ottoson 56 vjec, e cila do te heqe mitren nga vetja e saj per t'ja dhuruaj me pas te bijes Sara Ottosen, qe fatkeqesisht ka lindur pa te si pasoje e sindromes Mayer Rokitansky Kuster Hauser, nje patologji kjo qe prek 1 ne 5 mije gra.
Sigurisht qe nga eksperienca e pare e viti 2000 shume gjera, perfshi edhe tekniken jane permiresuar dhe sipas mjekeve te Gothenburg cdo gje do te shkoje mire.
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi