Programe Forum - Welcome
Po prezantohem dhe un People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Po prezantohem dhe un

Shko poshtë

Po prezantohem dhe un Empty Po prezantohem dhe un

Mesazh nga Click prej Sat Jul 30, 2011 11:26 am

Vendosa te prezantohem meqe pash shume prezantime te bukura.

Spo flas shume per veten nihemi me vone por tre gjera me pelqejne dhe kam deshire tu them

1.Gocat
2.Informatika
3.Sporti

Shpresoj te kaloj bukur mes jush
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po prezantohem dhe un Empty Re: Po prezantohem dhe un

Mesazh nga KITTY prej Sat Jul 30, 2011 11:28 am

click edhe gocat?? si ka mundesi?? :DD welcome..:))
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po prezantohem dhe un Empty Re: Po prezantohem dhe un

Mesazh nga Master prej Sat Jul 30, 2011 1:05 pm

Mire se erdhe
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po prezantohem dhe un Empty Re: Po prezantohem dhe un

Mesazh nga Click prej Sat Jul 30, 2011 1:10 pm

Flm mast3r
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po prezantohem dhe un Empty Re: Po prezantohem dhe un

Mesazh nga T_o_n_i prej Mon Aug 01, 2011 6:11 pm

Mire se erdhe lol!
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 56
Reputation : 0
Join date : 01/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po prezantohem dhe un Empty Re: Po prezantohem dhe un

Mesazh nga Snake prej Mon Aug 01, 2011 7:39 pm

Mire se erdhe
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po prezantohem dhe un Empty Re: Po prezantohem dhe un

Mesazh nga Embelsira prej Mon Aug 01, 2011 7:46 pm

Mire se erdhe ne kete shoqeri te uroj argetim te kendshem ne mesin tone Click


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po prezantohem dhe un Empty Re: Po prezantohem dhe un

Mesazh nga Alessia prej Tue Sep 06, 2011 4:01 pm

Po prezantohem dhe un Images?q=tbn:ANd9GcRFP13reBQeaIjdcTOGG63XBaLexzzm9C1JXMrz9L3nrh_Wrrsm4Q


Po prezantohem dhe un Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po prezantohem dhe un Empty Re: Po prezantohem dhe un

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 4:15 am

mireserdhe,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po prezantohem dhe un Empty Re: Po prezantohem dhe un

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 1:25 pm

asda


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po prezantohem dhe un Empty Re: Po prezantohem dhe un

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi