Programe Forum - Welcome
Lezhë, babai vrau djalin në gjumë se nuk sillej mirë në fshat People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lezhë, babai vrau djalin në gjumë se nuk sillej mirë në fshat

Shko poshtë

Lezhë, babai vrau djalin në gjumë se nuk sillej mirë në fshat Empty Lezhë, babai vrau djalin në gjumë se nuk sillej mirë në fshat

Mesazh nga Master prej Sun Jul 31, 2011 11:59 amLEZHE – Lajmifundit – Sjellja e djalit të tij 15 vjeç duket se ka qenë motiv i krimit të rëndë që ndodhi sot në familjen Stomiçi në Torovicë të Lezhës ku babai vrau të birin 15 vjeçar.
Në orët e para të mëngjesit të sot, rreth orës 04:30, sipas policisë Ndue Stomiçi, 43 vjeç, ka vrarë me pushkë djalin e tij Nikolin Stomiçi, 15 vjeç. Adoleshenti ishte ne gjume dhe ende nuk ishte zgjuar kur u qellua me pushke nga i ati.
Forcat e policise kane mberritur menjehere ne vendin e ngjarjes dhe kane nisur hetimet ne lidhje me shkaqet e krimit.
Sipas informacioneve të fundit që vijnë nga policia, mësohet se babai kishte disa ditë që ka pasur kontradikta me djalin 15-vjeçar që kur ai përfundoi mësimet në shkollë në klasën e shtatë.
Në mungesë të angazhimit në shkollë mësohet se fëmija qëndronte në fshat mirëpo babai i ti ka pasur vërejtje të vazhdueshme për të birin duke e akuzuar se vidhte sende tek fqinjet. Pakënaqësia për këtë dyshohet se ka qenë shkak i krimit të rëndë që ndodhi sot në mëngjes. Nga ana tjetër disa dëshmitarë i kanë thënë policisë se edhe 15-vjeçari ka pasur disa probleme mendore që ishin bërë më të dukshme kohët e fundit.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Lezhë, babai vrau djalin në gjumë se nuk sillej mirë në fshat Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi