Programe Forum - Welcome
Plazhi i Gjirit të Lalzit, gjendet i mbytur në det 90-vjeçari People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Plazhi i Gjirit të Lalzit, gjendet i mbytur në det 90-vjeçari

Shko poshtë

Plazhi i Gjirit të Lalzit, gjendet i mbytur në det 90-vjeçari Empty Plazhi i Gjirit të Lalzit, gjendet i mbytur në det 90-vjeçari

Mesazh nga Master prej Sun Jul 31, 2011 5:08 pm

Plazhi i Gjirit të Lalzit, gjendet i mbytur në det 90-vjeçari Plazh_durres2
DURRES – Lajmifundit – Një 90 vjeçar është mbytur sot në plazhin e Gjirit të Lalzit.
Policia njoftoi se trupi i pajete i një 90-vjeçari, i cili është mbytur 50 metra larg bregut te detit, është gjetur rreth mesditës ne plazhin e Gjirit te Lalzit ne Durrës.
I moshuari është identifikuar si Leke Rrajta dhe se ai kishte disa ore qe kishte humbur jetën brenda ne det, por është pikasur më vone nga pushues të tjerë.
Viktima u gjet i veshur me rrobat e banjës, gjë qe tregon se ai po pushonte ne këtë zone bregdetare qe popullohet kryesisht gjate fundjavave.
Ne plazhin e Gjirit te Lalzit mungojnë krejtësisht rojet bregdetare ndërsa e vetmja siguri është një polic që një herë në dy orë bën nga një xhiro me motorr në plazh.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Plazhi i Gjirit të Lalzit, gjendet i mbytur në det 90-vjeçari Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Plazhi i Gjirit të Lalzit, gjendet i mbytur në det 90-vjeçari Empty Re: Plazhi i Gjirit të Lalzit, gjendet i mbytur në det 90-vjeçari

Mesazh nga Anakonda prej Sun May 13, 2012 5:17 am

Nga njera ane shum paska rrojtur;nga ana tjeter ai ik edhe nuk ktheht me me te then te drejten.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi