Programe Forum - Welcome
Berisha thyen rekordin e vetvetes, 131 minuta not në plazhin e Dhërmiut People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Berisha thyen rekordin e vetvetes, 131 minuta not në plazhin e Dhërmiut

Shko poshtë

Berisha thyen rekordin e vetvetes, 131 minuta not në plazhin e Dhërmiut Empty Berisha thyen rekordin e vetvetes, 131 minuta not në plazhin e Dhërmiut

Mesazh nga Master prej Sun Jul 31, 2011 5:11 pm

Berisha thyen rekordin e vetvetes, 131 minuta not në plazhin e Dhërmiut Berisha_not_dhermi
Kryeministri Sali Berisha ka sfiduar vetveten edhe këtë vit në plazhin e Dhërmiut, duke thyer rekordin e vendosur nga vetë ai një vit më parë për qëndrimin sa më gjatë në ujë duke notuar.
Kreu i Ekzekutivit, i cili po pushon në bregdetin e Dhërmiut, ka qëndruar 131 minuta, në ujërat e detit. Ky është një rekord i ri për kryeministrin Berisha, i cili këtë vit ka qëndruar 4 minuta më shumë në ujë, krahasur me vitin e kaluar. Vitin e kaluar ai ka notuar për 127 minuta.
Kryeministri Berisha po pushon në rezidencën qeveritare në Dhërmi.Në vitin 2009, kryeministri Berisha ka qëndruar në ujë vetëm 123 minuta, ndërsa në vitin 2008 kishte qëndruar 120 minuta.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Berisha thyen rekordin e vetvetes, 131 minuta not në plazhin e Dhërmiut Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Berisha thyen rekordin e vetvetes, 131 minuta not në plazhin e Dhërmiut Empty Re: Berisha thyen rekordin e vetvetes, 131 minuta not në plazhin e Dhërmiut

Mesazh nga Anakonda prej Tue May 01, 2012 5:08 pm

aaahahahahaah shih shih ma kalonka edhe me mua ne not berisha
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi