Programe Forum - Welcome
E para apo e fundit? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


E para apo e fundit?

Shko poshtë

E para apo e fundit?

E para apo e fundit? I_vote_lcap50%E para apo e fundit? I_vote_rcap 50% 
[ 2 ]
E para apo e fundit? I_vote_lcap50%E para apo e fundit? I_vote_rcap 50% 
[ 2 ]
 
Totali i votave : 4
 

E para apo e fundit? Empty E para apo e fundit?

Mesazh nga Master prej Sun Jul 31, 2011 7:02 pm

Sot duke ber muhabet, me beren nje pytje, qe ne fakt me la pa fjale, dhe per momentin ngela!

Une do doja te dija se pari mendimet e juaja.
Pyetja ishte kjo:

Do deshiroje te ishe dashuria e pare apo e fundit per e vajze /djale?


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

E para apo e fundit? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E para apo e fundit? Empty Re: E para apo e fundit?

Mesazh nga Click prej Mon Aug 01, 2011 7:12 am

Te jem i pari se se lej me te kap tjeter Razz
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E para apo e fundit? Empty Re: E para apo e fundit?

Mesazh nga Embelsira prej Mon Aug 01, 2011 7:46 am

Te isha e para edhe e fundit haha


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E para apo e fundit? Empty Re: E para apo e fundit?

Mesazh nga KITTY prej Mon Aug 01, 2011 7:59 am

preferoj me mire e fundit, kshu do isha gjithmon e tij...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E para apo e fundit? Empty Re: E para apo e fundit?

Mesazh nga GoCa Yll prej Mon Aug 01, 2011 11:42 am

e para se askush se harron dot :)


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E para apo e fundit? Empty Re: E para apo e fundit?

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 5:48 am

Mire do ishte e para dhe e fundit.Po,meqe ska djem te ndershem sot,po e lej te jem e fundit.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E para apo e fundit? Empty Re: E para apo e fundit?

Mesazh nga Master prej Wed Apr 11, 2012 8:22 pm

Pse keta djemt me ke tradhetojne qe spaska djem te ndershem Razz...i fundit se i pari ska shanc njeri


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

E para apo e fundit? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E para apo e fundit? Empty Re: E para apo e fundit?

Mesazh nga VLoNjate prej Thu Apr 12, 2012 12:26 am

e para dhe e fundit normalisht, kete do donim te gjithe. por kan ardhe kohera tjera Very Happy Razz


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E para apo e fundit? Empty Re: E para apo e fundit?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi