Programe Forum - Welcome
Si mendoni ka rendesi fjalet e te tj per te prishur mendimin qe ke per dike ''special''? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Si mendoni ka rendesi fjalet e te tj per te prishur mendimin qe ke per dike ''special''?

Shko poshtë

Si mendoni ka rendesi fjalet e te tj per te prishur mendimin qe ke per dike ''special''? Empty Si mendoni ka rendesi fjalet e te tj per te prishur mendimin qe ke per dike ''special''?

Mesazh nga GoCa Yll prej Mon Aug 01, 2011 11:18 am

per mua skane rendesi fare kushdo te me thote cfare te doje un i vleresoj te tj sic ndjej dhe mendoj vete


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni ka rendesi fjalet e te tj per te prishur mendimin qe ke per dike ''special''? Empty Re: Si mendoni ka rendesi fjalet e te tj per te prishur mendimin qe ke per dike ''special''?

Mesazh nga Master prej Mon Aug 01, 2011 11:26 am

un nuk krijoj mendime per dike qe nuk e njoh vete edhe pse me duhet nje kohe e gjate me kriju mendim per dike .po ashtu nuk ndryshoj mendim per dike nga fjalet e dikujt tjeter


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Si mendoni ka rendesi fjalet e te tj per te prishur mendimin qe ke per dike ''special''? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni ka rendesi fjalet e te tj per te prishur mendimin qe ke per dike ''special''? Empty Re: Si mendoni ka rendesi fjalet e te tj per te prishur mendimin qe ke per dike ''special''?

Mesazh nga GoCa Yll prej Mon Aug 01, 2011 11:30 am

:) kur ke kohe qe e njeh dike dhe neser te thone fjalet me te kqija per te un zdo ti degjoja as1here sido te jete un i mendoj gjerat vete dhe ska te drejte askush te futet gje qe askush se respekton :)


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni ka rendesi fjalet e te tj per te prishur mendimin qe ke per dike ''special''? Empty Re: Si mendoni ka rendesi fjalet e te tj per te prishur mendimin qe ke per dike ''special''?

Mesazh nga Master prej Mon Aug 01, 2011 11:51 am

esht tjeter te degjosh e tjeter te ndryshosh mendim


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Si mendoni ka rendesi fjalet e te tj per te prishur mendimin qe ke per dike ''special''? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni ka rendesi fjalet e te tj per te prishur mendimin qe ke per dike ''special''? Empty Re: Si mendoni ka rendesi fjalet e te tj per te prishur mendimin qe ke per dike ''special''?

Mesazh nga GoCa Yll prej Mon Aug 01, 2011 11:52 am

e ver8 po nga 1 ane edhe te lendon qe ata persona qe i kishe besim thone fjale qe atyre i hyn interesi :) ky eshte realiteti eger


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni ka rendesi fjalet e te tj per te prishur mendimin qe ke per dike ''special''? Empty Re: Si mendoni ka rendesi fjalet e te tj per te prishur mendimin qe ke per dike ''special''?

Mesazh nga Master prej Mon Aug 01, 2011 11:59 am

eh ne pergj ndodhin keto gjera ne shqiperi se e kemi zakon ne te meremi me punet e tjere


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Si mendoni ka rendesi fjalet e te tj per te prishur mendimin qe ke per dike ''special''? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni ka rendesi fjalet e te tj per te prishur mendimin qe ke per dike ''special''? Empty Re: Si mendoni ka rendesi fjalet e te tj per te prishur mendimin qe ke per dike ''special''?

Mesazh nga GoCa Yll prej Mon Aug 01, 2011 12:00 pm

normal prandaj shumica e cifteve ndahen sepse kemi''sekretarine private :PPP''ahahahahah qe i informojne cfare bejme gjithe diten


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni ka rendesi fjalet e te tj per te prishur mendimin qe ke per dike ''special''? Empty Re: Si mendoni ka rendesi fjalet e te tj per te prishur mendimin qe ke per dike ''special''?

Mesazh nga Master prej Mon Aug 01, 2011 12:04 pm

shumica ndahen sepse njerezit nuk din akoma ne e duan ate qe kan ne krah apo jo,pastaj ndikon dhe puna e skekretaris


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Si mendoni ka rendesi fjalet e te tj per te prishur mendimin qe ke per dike ''special''? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni ka rendesi fjalet e te tj per te prishur mendimin qe ke per dike ''special''? Empty Re: Si mendoni ka rendesi fjalet e te tj per te prishur mendimin qe ke per dike ''special''?

Mesazh nga GoCa Yll prej Mon Aug 01, 2011 12:06 pm

eeeee poshte shkalleve tu e rujt po un mendoj kur sje e sigurt qe e don pse je me te duhet ta mendosh mire se ka pasoje ma von mos mendo vec per sot


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni ka rendesi fjalet e te tj per te prishur mendimin qe ke per dike ''special''? Empty Re: Si mendoni ka rendesi fjalet e te tj per te prishur mendimin qe ke per dike ''special''?

Mesazh nga Embelsira prej Mon Aug 01, 2011 12:28 pm

Nese nuk e njoh person skam pse te krijoi nje mendim kur se njoh edhe se kam pare ..


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni ka rendesi fjalet e te tj per te prishur mendimin qe ke per dike ''special''? Empty Re: Si mendoni ka rendesi fjalet e te tj per te prishur mendimin qe ke per dike ''special''?

Mesazh nga GoCa Yll prej Mon Aug 01, 2011 12:30 pm

ka njerez qe me kete pune merren thjehst kane deshire ti shohin te tj duke vuajtur dhe i defren kjo gje


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni ka rendesi fjalet e te tj per te prishur mendimin qe ke per dike ''special''? Empty Re: Si mendoni ka rendesi fjalet e te tj per te prishur mendimin qe ke per dike ''special''?

Mesazh nga Embelsira prej Mon Aug 01, 2011 12:32 pm

Po njerezit duan qe tju japesh pak rendesi edhe ata paragjukojne rendesi eshte qe mos ti perfillesh keta njerez edhe gjithcka ecen ashtu si deshiron


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni ka rendesi fjalet e te tj per te prishur mendimin qe ke per dike ''special''? Empty Re: Si mendoni ka rendesi fjalet e te tj per te prishur mendimin qe ke per dike ''special''?

Mesazh nga GoCa Yll prej Mon Aug 01, 2011 12:33 pm

:) ehh shume si kaloje ca te tjere lendohen ,ca i kalojne dhe kto gjera i mbajne te bashkuar


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni ka rendesi fjalet e te tj per te prishur mendimin qe ke per dike ''special''? Empty Re: Si mendoni ka rendesi fjalet e te tj per te prishur mendimin qe ke per dike ''special''?

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 5:47 am

un vleresoj ato njerez qe jan te sinqerte,te ma thon ne sy ate cka ndjejn per mua,dhe jo me 3-4 fytyra
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni ka rendesi fjalet e te tj per te prishur mendimin qe ke per dike ''special''? Empty Re: Si mendoni ka rendesi fjalet e te tj per te prishur mendimin qe ke per dike ''special''?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi