Programe Forum - Welcome
Per stresin qe perjetoni ke fajesoni... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Per stresin qe perjetoni ke fajesoni...

Shko poshtë

Per stresin qe perjetoni ke fajesoni...

Per stresin qe perjetoni ke fajesoni... I_vote_lcap0%Per stresin qe perjetoni ke fajesoni... I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Per stresin qe perjetoni ke fajesoni... I_vote_lcap40%Per stresin qe perjetoni ke fajesoni... I_vote_rcap 40% 
[ 2 ]
Per stresin qe perjetoni ke fajesoni... I_vote_lcap0%Per stresin qe perjetoni ke fajesoni... I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Per stresin qe perjetoni ke fajesoni... I_vote_lcap20%Per stresin qe perjetoni ke fajesoni... I_vote_rcap 20% 
[ 1 ]
Per stresin qe perjetoni ke fajesoni... I_vote_lcap20%Per stresin qe perjetoni ke fajesoni... I_vote_rcap 20% 
[ 1 ]
Per stresin qe perjetoni ke fajesoni... I_vote_lcap0%Per stresin qe perjetoni ke fajesoni... I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Per stresin qe perjetoni ke fajesoni... I_vote_lcap0%Per stresin qe perjetoni ke fajesoni... I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Per stresin qe perjetoni ke fajesoni... I_vote_lcap20%Per stresin qe perjetoni ke fajesoni... I_vote_rcap 20% 
[ 1 ]
 
Totali i votave : 5
 

Per stresin qe perjetoni ke fajesoni... Empty Per stresin qe perjetoni ke fajesoni...

Mesazh nga Master prej Mon Aug 01, 2011 3:19 pm

Mendoj qe cdo kush nga ne ndoshta ka qene ne stres ne ndonje situate te palakmueshme. Kend e keni fajesuar ne ato momente ?


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Per stresin qe perjetoni ke fajesoni... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per stresin qe perjetoni ke fajesoni... Empty Re: Per stresin qe perjetoni ke fajesoni...

Mesazh nga Master prej Mon Aug 01, 2011 3:22 pm

Per mua eshte fati sepse deri me tani skam pasur fat per shum gjera...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Per stresin qe perjetoni ke fajesoni... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per stresin qe perjetoni ke fajesoni... Empty Re: Per stresin qe perjetoni ke fajesoni...

Mesazh nga Snake prej Mon Aug 01, 2011 8:12 pm

Ehh varet ka arsye te ndryshme
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per stresin qe perjetoni ke fajesoni... Empty Re: Per stresin qe perjetoni ke fajesoni...

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 5:45 am

Veten time,jo te tjeret se skan faj ata per mua,per gjerat qe me ndodhin.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per stresin qe perjetoni ke fajesoni... Empty Re: Per stresin qe perjetoni ke fajesoni...

Mesazh nga Master prej Wed Apr 11, 2012 8:11 pm

Por nganjeher dhe shume here tjeret ndikojne dhe pse ne menyra te ndryshme


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Per stresin qe perjetoni ke fajesoni... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per stresin qe perjetoni ke fajesoni... Empty Re: Per stresin qe perjetoni ke fajesoni...

Mesazh nga VLoNjate prej Thu Apr 12, 2012 12:33 am

Njerzit intrigant qe me rrethojne... Rolling Eyes


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per stresin qe perjetoni ke fajesoni... Empty Re: Per stresin qe perjetoni ke fajesoni...

Mesazh nga SunShiNe prej Sun Jun 24, 2012 8:54 pm

tipin tim ce nuk shprehem kurr, edhe i vuaj gjerat ne menyren me ekstreme


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per stresin qe perjetoni ke fajesoni... Empty Re: Per stresin qe perjetoni ke fajesoni...

Mesazh nga Master prej Sun Jun 24, 2012 9:09 pm

veten qe duroj shume


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Per stresin qe perjetoni ke fajesoni... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per stresin qe perjetoni ke fajesoni... Empty Re: Per stresin qe perjetoni ke fajesoni...

Mesazh nga VLoNjate prej Sun Jun 24, 2012 9:46 pm

veten...


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per stresin qe perjetoni ke fajesoni... Empty Re: Per stresin qe perjetoni ke fajesoni...

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jun 25, 2012 8:21 am

veten time;pasi nuk jam shum e afte ta perballoj jeten dhe nervozohem shum shpejt
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per stresin qe perjetoni ke fajesoni... Empty Re: Per stresin qe perjetoni ke fajesoni...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi