Programe Forum - Welcome
Profili - TiRoNcI|Kiss|Kiss People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ora është Fri Sep 20, 2019 5:25 am

Duke parë profilin :: TiRoNcI|Kiss|Kiss

Gjithcka mbi TiRoNcI|Kiss|Kiss

Numri i postimeve :
1
 
Reputation :
0
 
Birthday :
21/10/1988
 
Join date :
23/08/2011
 
Age :
30
 
Location :
Tirane Albenia
 
Job/hobbies :
muzik Boja Records
 
Humor :
Syt E Tu Si Kokrra Fiku ..Hunda Jote Si Bisht Zapiku...Shpulla Jote Si Puter Ariu ...Kur Flet Ti Sikur Pjerdh Miu ... www.Sumatrricja Shpume.com
 
TiRoNcI|Kiss|Kiss
TiRoNcI|Kiss|Kiss

Rank: Anetare i Ri
Anetare i Ri
TiRoNcI|Kiss|Kiss friends
 
TiRoNcI|Kiss|Kiss has no friends yet