Programe Forum - Welcome
Profili - Sheshi_Flamurit People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ora është Fri Sep 20, 2019 7:53 am

Duke parë profilin :: Sheshi_Flamurit

Gjithcka mbi Sheshi_Flamurit

Male
 
Numri i postimeve :
20
 
Reputation :
0
 
Birthday :
27/07/1987
 
Join date :
19/06/2011
 
Age :
32
 
Job/hobbies :
Futbolli, Muzika
 
Humor :
Kur kam kohe
 
Sheshi_Flamurit
Sheshi_Flamurit

Rank: Anetare i Ri
Anetare i Ri
Sheshi_Flamurit friends
 
Sheshi_Flamurit has no friends yet