Programe Forum - Welcome
Nga e di qe ai te do ?  People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Nga e di qe ai te do ?

Shko poshtë

Nga e di qe ai te do ?  Empty Nga e di qe ai te do ?

Mesazh nga Master prej Sun Aug 07, 2011 8:57 am

Nga e di qe ai te do , si e di qe eshte vetem joti?

Nga buqeta e drendafilave te kuq qe ti dergon kur qielli eshte gri ?

Nga ftesa per te vallezuar bashke vetem qe te mund te te shtrengoj fort?

Nga paraqitja e papritshme e tij ne deren e apartamentit tend vetem per te te then sa shpejt e mori malli dhe sa shume te do?

Ah, sa shume te do...vertet kujtohet te ta thot cdo dit? apo cdo dit ben gjera te vogla por shume domethenese qe e deshmojn ate?

Kur te thot se sa shume i pelqen edhe kur nevrikosesh edhe kur ankohesh?

--Pra, nga e di qe ai / ajo te do ?


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Nga e di qe ai te do ?  Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nga e di qe ai te do ?  Empty Re: Nga e di qe ai te do ?

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 6:25 am

Ai as qe me do;por vec me hedh nje shikim i ngul ato syt mbi mu e me mendjen vet cfar nuk thot.Njona me tha,po ai te do,por pi te me doj nuk ngacmon te tjere,ndersa mua vec me sheh.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi