Programe Forum - Welcome
Lotet ne syte e tij/saj People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Lotet ne syte e tij/saj

Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga Click prej Sun Aug 07, 2011 9:23 am

Nje mik i mire nuk eshte ai qe te fshin lotet ,por ai qe nuk te le te qash.....
Lotet jane emocione te papermbajtura ,jane trishtim,melankoli gezim...

Cfare ndjesie ju japin lotet ne syte e nje femre/mashkulli ,kur behet fjale per trishtimin se kur jane lote gezimi kuptohet qe nuk duhet te shqetesohemi shume
Ju ka ndodhur te kete qare dikush ne supin tuaj???Ne pranine tuaj???Per fajin tuaj???
Si keni reaguar ???
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga Master prej Sat Aug 13, 2011 2:27 pm

Loti eshte me i shtrejte se diamanti


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Lotet ne syte e tij/saj Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga Alessia prej Sat Aug 13, 2011 2:28 pm

loti im me i bukuri se bota...


Lotet ne syte e tij/saj Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga Master prej Fri Aug 19, 2011 7:14 am

lotiiiii tregon trishtim


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Lotet ne syte e tij/saj Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga Alessia prej Fri Aug 19, 2011 7:21 am

lotet ne syte e tij me trishtojne me shume mua se ate.. Sad SadSadSadSadSadSad


Lotet ne syte e tij/saj Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga Sarita prej Mon Aug 29, 2011 10:40 am

LOTI-> shoku më i mir e besnik, kur të gjith Ikin ai vjen .
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga Master prej Mon Aug 29, 2011 1:12 pm

Loti miku me i mire...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Lotet ne syte e tij/saj Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga Vizitor prej Thu Sep 08, 2011 3:52 pm

Loti me Liron nga veshtersit e mija

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 4:49 am

Lot te vertet nuk jan ata lot qe mbulojn syte,por ata lot qe mbulojn shpirtin.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi