Programe Forum - Welcome
Fjali Propozimesh People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Fjali Propozimesh

Shko poshtë

Fjali Propozimesh Empty Fjali Propozimesh

Mesazh nga Master prej Tue Aug 09, 2011 6:50 pm

Fjali Propozimesh...ja disa po i sjell une

A eshte babi juaj astranaut sepse dikush i ka mare yjet e qiellit dhe i ka vendosur ne syte e tu.
Ndoshta ti je shume e lodhur sepse ke vrapuar ne endrrat e mia mbreme gjithe naten.
A besoni ne dashurine me shikim te pare apo te hec nga ti dhe nje here.
Me falni zonjushe..por me duket se kam humbur numrin e telefonit tim...mund te perdor pak tendin?
A e ke babin mbret? Duhet te jete sepse ti je si nje princeshe.
A jeni ju arsyja pse cunat bine ne dashuri?
Me falni keni nje harte sepse u humba tek syte e tu.
Me falni por jam jabanxhi. Mund te me thoni ku e keni shtepine?
Ne qofte se une jam buk, a behesh gjalpi im?
Me falni ishit duke folur me mua? Ajo:jo, atehere mund te vazhdoni.
Mund te si mund te shkoj diku? Ajo:Ku? Tek zemra jote.
Pantollona te bukura mund tva testoj pak zinxhirin Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Fjali Propozimesh Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjali Propozimesh Empty Re: Fjali Propozimesh

Mesazh nga Master prej Tue Aug 09, 2011 6:50 pm

Do te doja te te shprehja ate qe nuk mund te te shpreh.........enderrimet po me sosin.......do te doja te jetoja ne dashurine tende.....


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Fjali Propozimesh Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjali Propozimesh Empty Re: Fjali Propozimesh

Mesazh nga Master prej Tue Aug 09, 2011 6:51 pm

Ti je si nje fjalor: i shton kuptim jetes.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Fjali Propozimesh Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjali Propozimesh Empty Re: Fjali Propozimesh

Mesazh nga Master prej Tue Aug 09, 2011 6:53 pm

Kur buzet e mia do te prekin buzet e tua
atehere do te them perjetesisht te dua.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Fjali Propozimesh Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjali Propozimesh Empty Re: Fjali Propozimesh

Mesazh nga Master prej Tue Aug 09, 2011 6:54 pm

~Te te mar pak ne fotografi. Dua tja tregoj Babushit te Vitit te Ri tamam cfare dua per Vitin e Ri.~


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Fjali Propozimesh Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjali Propozimesh Empty Re: Fjali Propozimesh

Mesazh nga Alessia prej Sat Aug 13, 2011 3:01 pm

Ka mundesi 1 min se kam pune gjys ore Razz


Fjali Propozimesh Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjali Propozimesh Empty Re: Fjali Propozimesh

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 5:30 am

Ti je gjithshka qe me rrethon..........nuk mund ta permbaj dot perbrenda"Te dua"
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjali Propozimesh Empty Re: Fjali Propozimesh

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi