Programe Forum - Welcome
Forma bombastike te Keysha Dior People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Forma bombastike te Keysha Dior

Shko poshtë

Forma bombastike te Keysha Dior Empty Forma bombastike te Keysha Dior

Mesazh nga Master prej Tue Aug 23, 2011 5:47 pm

Ajo eshte nje modele, aktore dhe stiliste.E lindura ne Miami, por me prejardhje xhamajkane, me se shumti njihet per rolin e saj si "Lisa", ish-bashkeshortja xheloze ne videon e Timberland "Say something".

Forma bombastike te Keysha Dior 15_160632297
Forma bombastike te Keysha Dior 4


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Forma bombastike te Keysha Dior Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Forma bombastike te Keysha Dior Empty Re: Forma bombastike te Keysha Dior

Mesazh nga Master prej Tue Aug 23, 2011 5:47 pm

/me Mbyll syt


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Forma bombastike te Keysha Dior Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Forma bombastike te Keysha Dior Empty Re: Forma bombastike te Keysha Dior

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 10:47 am

na e shpife me keto foto,ia dave nanen muhabetit
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Forma bombastike te Keysha Dior Empty Re: Forma bombastike te Keysha Dior

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi