Programe Forum - Welcome
Mendoj per ty... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Mendoj per ty...

Shko poshtë

Mendoj per ty... Empty Mendoj per ty...

Mesazh nga Master prej Sun Aug 28, 2011 1:16 pm

Mendoj per ty....sa her qe marr fryme


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Mendoj per ty... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty... Empty Re: Mendoj per ty...

Mesazh nga Vizitor prej Thu Sep 08, 2011 3:45 pm

Mendoj per ty cdo sekond..minut..ore...dite dhe nate

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty... Empty Re: Mendoj per ty...

Mesazh nga KITTY prej Fri Oct 07, 2011 5:25 pm

..edhe ne castet me te bukura te jetes sime sepse do doaj te ishe aty me mua, te perjetoje edhe ti njesoj si un ate qe ndjej un, te mendoj ne castet me te trishtueshme sepse kam nevoj per ty, te mbeshtes koken diku dhe te di qe ti je mbeshtetja ime, te mendoj cdo dite kur zgjohem ne mengjes dhe ne cdo mbremje sepse ti je frymemarrja ime, ti je drita ime, ti je gjithcka per mua, te mendoj edhe ateher kur e di e shpresat per ne te dy jan venitur por un nk mundem pa ty...te mendoj gjithmon dhe duhet te dish dicka, qe kjo eshte gjeja e fundit qe do me lodhi ndonjher, te mendoj per ty...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty... Empty Re: Mendoj per ty...

Mesazh nga Embelsira prej Fri Oct 07, 2011 8:02 pm

Mendoj per ty edhe them ku je ..


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty... Empty Re: Mendoj per ty...

Mesazh nga Master prej Fri Oct 07, 2011 9:03 pm

mendoj pel ty po skam si te them ku je


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Mendoj per ty... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty... Empty Re: Mendoj per ty...

Mesazh nga KITTY prej Sat Oct 08, 2011 1:29 pm

dhe padashur pikojn lotet..;
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty... Empty Re: Mendoj per ty...

Mesazh nga Embelsira prej Tue Oct 11, 2011 10:42 am

mendoj per ty edhe them pse


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty... Empty Re: Mendoj per ty...

Mesazh nga KITTY prej Tue Oct 11, 2011 12:29 pm

dhe them me veten cpo ndodh valle????? Sad
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty... Empty Re: Mendoj per ty...

Mesazh nga Master prej Tue Oct 11, 2011 12:36 pm

e perseri mendoj


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Mendoj per ty... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty... Empty Re: Mendoj per ty...

Mesazh nga VLoNjate prej Mon Nov 07, 2011 11:16 pm

edhe ne gjum


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty... Empty Re: Mendoj per ty...

Mesazh nga Anakonda prej Sat Feb 11, 2012 2:00 pm

Mendoj per ty,nga mengjesi deri naten vone.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty... Empty Re: Mendoj per ty...

Mesazh nga Master prej Sat Feb 11, 2012 2:35 pm

edhe kur je pran meje


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Mendoj per ty... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty... Empty Re: Mendoj per ty...

Mesazh nga KITTY prej Thu Mar 22, 2012 10:37 pm

dhe harroj se sa shpjet kalon koha...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty... Empty Re: Mendoj per ty...

Mesazh nga Master prej Thu Mar 22, 2012 11:32 pm

ndryshoj mendim


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Mendoj per ty... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty... Empty Re: Mendoj per ty...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi