Programe Forum - Welcome
Miranda Kerr zhvishet për “Victoria Secret” People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Miranda Kerr zhvishet për “Victoria Secret”

Shko poshtë

Miranda Kerr zhvishet për “Victoria Secret” Empty Miranda Kerr zhvishet për “Victoria Secret”

Mesazh nga Master prej Wed Aug 31, 2011 6:32 am

Miranda Kerr e mbështjellë me një copë xhins është imazhi erotik i fundit që shfaqet në kuadër të fushatës për firmën e veshjeve Victoria Secret. Në foton tjetër bukuroshja e njohur paraqitet e veshur me bikini ngjyrë lejla ndërsa fotoja e tretë e paraqet atë të veshur me një këmishë të bardhë dhe një fund të shkurtër.
Miranda Kerr zhvishet për “Victoria Secret” MirandaKerr-xhins


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Miranda Kerr zhvishet për “Victoria Secret” Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Miranda Kerr zhvishet për “Victoria Secret” Empty Re: Miranda Kerr zhvishet për “Victoria Secret”

Mesazh nga Anakonda prej Fri May 18, 2012 12:03 pm

epo don me tregu linjat e ajo
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi