Programe Forum - Welcome
Provo te shkruash dicka te bukur' People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Provo te shkruash dicka te bukur'

Shko poshtë

Provo te shkruash dicka te bukur' Empty Provo te shkruash dicka te bukur'

Mesazh nga Master prej Wed Aug 31, 2011 7:24 pm

Po e nis une

Ferri i te varferve krijoi Parajsen e te pasurve'"
Zemren time mere dhe vec jeto
dhe kur te vdes tek varri eja me
tako, Me lule ne dore me lot ne Sy,
me thuaj Te Dua nuk ri dot pa ty''


Me pyete ate nate
ke do me shume,
Mua apo jeten
dhe une pa menduar,
Te thashe Jeten''
dhe ti ike duke qare
pa kuptuar se jeta ime,
ISHE TI..


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Provo te shkruash dicka te bukur' Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Provo te shkruash dicka te bukur' Empty Re: Provo te shkruash dicka te bukur'

Mesazh nga Master prej Wed Aug 31, 2011 7:25 pm

"Njerezit e Ndereshem Martohen Heret,Kurse te Mencurit kurree"

Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Provo te shkruash dicka te bukur' Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Provo te shkruash dicka te bukur' Empty Re: Provo te shkruash dicka te bukur'

Mesazh nga Master prej Thu Sep 01, 2011 4:43 pm

- Nje adoleshent pyeti dikur nje te moshuar? "Cfare eshte me e rendesishme ne nje lidhje: Te duash apo te te duan?"

Burri plak u pergjigj: "Kush eshte me i rendesishem per nje zog, krahu i majte apo i djathe?" . . .


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Provo te shkruash dicka te bukur' Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Provo te shkruash dicka te bukur' Empty Re: Provo te shkruash dicka te bukur'

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 4:29 pm

Respekti me njerezit e gabuar,defekti qe duhet eliminuar.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Provo te shkruash dicka te bukur' Empty Re: Provo te shkruash dicka te bukur'

Mesazh nga Sarita prej Sat May 12, 2012 4:08 pm

I see myself as a crayon, I may not be your favorite color, but I know someday, you will need me to complete your picture.
~I don’t have a short temper, I just have a quick reaction to bullshit.
~I’ll never be perfect, you just have to accept the fact that I am who I am.
~Don’t judge me for my choices when you don’t understand my reasons.
~I’m not random, you just can’t think as fast as me.
...
~I’m the oposite of a slut because I’ll never give a fuck.
~Good, better, best; never let it rest, until your good is better and your better is best.
~If you would like to be a part of my future, don’t judge me for my past.
~Nobody can hurt me without my permission.
~Giving up is always an option but never my choice.
~If you’re looking for the perfect girl, then I’m perfectly imperfect.
~I’m going to smile like nothing is wrong, talk like everything is perfect, act like it’s all a dream, and pretend like it’s not hurting me.
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Provo te shkruash dicka te bukur' Empty Re: Provo te shkruash dicka te bukur'

Mesazh nga Sarita prej Sat May 12, 2012 4:16 pm

A e dini çfarë është e bukur tek një femër ?
Kur i ndodh diçka , qan , lag komplet jastikun ,çarçafët , boshatis pako të tëra me letra , por më pas merr kurajë , than fytyrën , del , qesh dhe shtiret sikur çdo gjë është në rregull . Edhe pse brenda ...ka një zemër të copëtuar ...
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Provo te shkruash dicka te bukur' Empty Re: Provo te shkruash dicka te bukur'

Mesazh nga SunShiNe prej Sat May 12, 2012 4:41 pm

Kam kuptuar që në jetë ka dy lloje njerëzish:
ata që dhurojnë dhe ata që bëjnë sikur.
Të parëve kurrë nuk do t'u mungojnë emocionet, sepse janë si oqeanet, të bërë pikë pas pike, dhe që pasurohen gjithmonë.
Të dytët do të thahen pa kuptuar se pse, pa reflektuar dhe pa menduar që po gabojnë, por në fund janë ata që mbeten me një zemër të tharë ... dhe në vetminë më të madhe.


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Provo te shkruash dicka te bukur' Empty Re: Provo te shkruash dicka te bukur'

Mesazh nga Master prej Sat May 12, 2012 4:50 pm

Ja cfar eshte dashuria:

Kliko


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Provo te shkruash dicka te bukur' Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Provo te shkruash dicka te bukur' Empty Re: Provo te shkruash dicka te bukur'

Mesazh nga SunShiNe prej Sat May 12, 2012 5:11 pm

jetoj gjithmonë në errësirë, por në mendimet e mia shkëlqen gjithmonë dielli


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Provo te shkruash dicka te bukur' Empty Re: Provo te shkruash dicka te bukur'

Mesazh nga SunShiNe prej Sat May 12, 2012 8:16 pm

Lulja që lulëzon në vështirësi është më e rralla dhe më e bukura nga të gjitha ! hfhdhdd


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Provo te shkruash dicka te bukur' Empty Re: Provo te shkruash dicka te bukur'

Mesazh nga Master prej Sun May 20, 2012 8:19 pm

Te duash Veten..Eshte fillimi i nje romance e cila zgjat gjith jeten..


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Provo te shkruash dicka te bukur' Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Provo te shkruash dicka te bukur' Empty Re: Provo te shkruash dicka te bukur'

Mesazh nga SunShiNe prej Mon May 21, 2012 5:58 pm

Sonte,përpara se të mendosh rreth një fjale të pakëndshme, mendo për dikë që nuk mund të flasë!
Sonte, përpara se të ankohesh për shijen e ushqimit, mendo për dikë që nuk ka çfarë të hajë!
Sonte, përpara se të ankohesh për jetën, mendo për dikë që vdiq në moshë të re!
Sonte, përpara se të ankohesh për rrëmujën në shtëpi, mendo për dikë që jeton në rrugë!
Sonte, përpara se të ankohesh për km e gjata që bën me makinë, mendo për dikë që të njëjtën largësi duhet ta bëjë në këmbë!
Sonte, kur mendimet depresive të të rrëzojnë poshtë, vendos një buzëqeshje në fytyrë dhe falendero ZOTIN që je gjallë!!!


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Provo te shkruash dicka te bukur' Empty Re: Provo te shkruash dicka te bukur'

Mesazh nga Estrela prej Sun May 27, 2012 10:21 pm

Endrrat e bukura na bejne te ndihemi te lumtur.
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Provo te shkruash dicka te bukur' Empty Re: Provo te shkruash dicka te bukur'

Mesazh nga Master prej Sun May 27, 2012 11:01 pm

Kesaj nate te erret i mungojne syt e tu per ta ndricuar


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Provo te shkruash dicka te bukur' Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Provo te shkruash dicka te bukur' Empty Re: Provo te shkruash dicka te bukur'

Mesazh nga SunShiNe prej Mon May 28, 2012 9:54 am

kurr mos lejo, se frika se mos humbasesh, te te ler pa luajtur


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Provo te shkruash dicka te bukur' Empty Re: Provo te shkruash dicka te bukur'

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 28, 2012 2:14 pm

Mos bej vipin,kur ma din tipin....
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Provo te shkruash dicka te bukur' Empty Re: Provo te shkruash dicka te bukur'

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi