Programe Forum - Welcome
Seksi për një natë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Seksi për një natë

Shko poshtë

Seksi për një natë Empty Seksi për një natë

Mesazh nga Master prej Tue Sep 06, 2011 5:57 am

Seksi për një natë F.0905221648954_m
Kur mashkulli dëshiron seks për një natë, nuk duhet të shtiret kinse është romantik, sepse femrat reagojnë më mirë ndaj qasjes agresive dhe të drejtpërdrejtë.
Një hulumtim i ri tregon se femrat më lehtë do t’i lëshohen momentit dhe do ta pranojnë seksin për një natë nëse mashkulli e bën të qartë këtë, pa flirtim të tepruar dhe me sjellje seksuale.

Studimi i realizuar nga Universiteti i Kansasit, në të cilin kanë marrë pjesë rreth 1.000 meshkuj dhe femra, ka treguar se meshkujt me qasje të drejtpërdrejtë kanë më shumë sukses, ndërsa femrat do ta pranojnë më lehtë seksin nëse mashkulli ka sjellje më agresive dhe të guximshme, sikur femra të jetë pronë e tij. /Telegrafi/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Seksi për një natë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi