Programe Forum - Welcome
Fjolla Morina, e vetme “shuan etjen” në pishina People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Fjolla Morina, e vetme “shuan etjen” në pishina

Shko poshtë

Fjolla Morina, e vetme “shuan etjen” në pishina Empty Fjolla Morina, e vetme “shuan etjen” në pishina

Mesazh nga Master prej Wed Sep 07, 2011 4:34 pm

Fjolla Morina, e vetme “shuan etjen” në pishina Fjolla
Këngëtarja Fjolla Morina ka zgjedhur pishinat për të kaluar temperaturat e larta që po kalojnë vendet ballkanike, përfshirë këtu Shqipërinë dhe Kosovën.

Siç mësojmë, këngëtarja është shumë e angazhuar këtë sezonë me koncerte dhe mbrëmje, kështu që pishinat kanë ngelur si vendi alternativ për të kaluar disa momente relaksi, larg stresit dhe punës.

Kjo verë ka qenë shumë e frytshme për këngëtaren pasi. përveç angazhimeve, ajo ka publikuar deri më tani dy videoklipe të nxehta, dhe është në përgatitje të disa surprizave të reja, që pa dyshim do të jenë këngë të bukura e ritmike që shkojnë shumë në stilin e Fjollës.

Paparaci ka zënë këngëtaren, duke shijuar ujin e duke u freskuar në një pishinë këto ditë, por për fat të keq ka qenë e vetme dhe e pashoqëruar nga askush. Kur sheh këngëtaren në bikini me një fizik për t’u pasur lakmi, menjëherë të shkon mendja se si përkrah kësaj bukuroshe të mos ketë asnjë mashkull… Të paktën deri më tani nuk ka publikuar ndonjë lidhje të re, edhe pse mendojmë që propozime ka në numër të madh.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Fjolla Morina, e vetme “shuan etjen” në pishina Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjolla Morina, e vetme “shuan etjen” në pishina Empty Re: Fjolla Morina, e vetme “shuan etjen” në pishina

Mesazh nga Master prej Wed Sep 07, 2011 5:41 pm

pse vetem ti me xhan


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Fjolla Morina, e vetme “shuan etjen” në pishina Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjolla Morina, e vetme “shuan etjen” në pishina Empty Re: Fjolla Morina, e vetme “shuan etjen” në pishina

Mesazh nga Anakonda prej Tue May 15, 2012 3:07 pm

e poku nuk ta varin meshkujt vetem do rrish
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjolla Morina, e vetme “shuan etjen” në pishina Empty Re: Fjolla Morina, e vetme “shuan etjen” në pishina

Mesazh nga Master prej Tue May 15, 2012 3:10 pm

mekat te rrije vetem ajo


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Fjolla Morina, e vetme “shuan etjen” në pishina Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjolla Morina, e vetme “shuan etjen” në pishina Empty Re: Fjolla Morina, e vetme “shuan etjen” në pishina

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi