Programe Forum - Welcome
Kjo jam une.. People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Kjo jam une..

Shko poshtë

Kjo jam une.. Empty Kjo jam une..

Mesazh nga KITTY prej Mon Sep 26, 2011 8:04 am

Mua me mjafton nje xhest i vogel per te me rrembyer,
Nje buzqeshje per te me bere te lumtur.
Me mjafton nje fjale per te me bere per te qare,
Mjafton nje shikim per te me bere xheloz
se xhelozia nuk eshte mungesa e besimit por frika e humbjes.
Me mjafton me te vertet pak. Sepse ne jete gjerat me te vogla
jane ato qe vine nga zemra, Jane ato me te sinqerta.
Pamja e jashtme me intereson, si per te tjeret dhe per veten,
por nuk eshte ajo qe me ben te dua njerez.
Ndonjhere jam perkushtuar aq shume per nje njeri sa kam harruar veten time.
Une gjithmone jap, por e verteta mbi te gjitha dua te marr
dhe kam mesuar qe sa me shume jep aq me pak merr. Gezohem edhe me pak.
Merzitem shume shpejt dhe me shume sepse shpesh bota behet shume e vogel dhe e ngushte per mua qe te kaloj.
A e dini pse nuk jam perfekt ?
Sepse ndoshta jo cdo veprim i imi tregon natyren time te vertete.
Para se te fal dike per diçka qe me ka bere e bej te ndihet shume keq,
Por kur fal dihet se nuk harroj kurr.
Kam mesuar qe bota rrotullohet por atehere kur ste behet me vone.
Jam kokeforte, kam nje karakter te veshtire
dhe shume pak njerez arrijne te me kuptojne.
Kam falur gabime gati te pafalshme, kam provuar te zevendesoj
persona te pazevendesueshem dhe harruar persona te paharrueshem.
Kam reaguar edhe keq, jam zhgenjyer nga persona qe nuk e prisja.
Kam mbajtur dike ne krahe per ta mbrojtur, jam bere shok deri ne perjetesi.
Kam qeshur kur nuk ka qene e nevojshme.
Me donin dhe nuk kam mundur t'ia kthe me te njejten monedhe.
Kam bertitur e kam kercyer per shume gezime.
Kam jetuar me dashurine dhe kam bere premtime te perjetshme,
por me eshte djegur zemra shpesh here.
Kam qare duke degjuar muzike ose duke pare nje foto.
Kam telefonuar vetem per te degjuar nje ze ♥♥♥ .
Kam mesuar se lotet te ndihmojne te rritesh, se kujtimet nuk fshihen kurre,
qe fjalet e hedhura ne ere te lendojne.
Kam mesuar se dashuria e vertete nuk vdes kurr jan personat qe dorezohen.
Une jam serish i dashuruar per nje buzeqeshje.
Serish kam besuar se do vdes nga dashuria
dhe kam pasur frike se mos humb dike qe gjithsesi e kisha humbur,
Por kam mbijetuar, Dhe jetoj akoma.
Per njerez dikur do te kisha dhene dhe jeten Por tani e kam
kuptuar qe do kisha bere nje budallek ...

KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kjo jam une.. Empty Re: Kjo jam une..

Mesazh nga Master prej Mon Sep 26, 2011 8:27 am

Shum e bukur vertet me pelqeu e gjej shum veten aty Sad


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kjo jam une.. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kjo jam une.. Empty Re: Kjo jam une..

Mesazh nga KITTY prej Mon Sep 26, 2011 9:03 am

po prandaj jemi moter e vella se ngjajm..Very Happy nccddda
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kjo jam une.. Empty Re: Kjo jam une..

Mesazh nga Master prej Mon Sep 26, 2011 10:17 am

po ke drejt.po ti e ke ber kete :o


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kjo jam une.. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kjo jam une.. Empty Re: Kjo jam une..

Mesazh nga KITTY prej Mon Sep 26, 2011 10:18 am

jo jo se kam shkruar un, e kam kopjuar.Very Happy
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kjo jam une.. Empty Re: Kjo jam une..

Mesazh nga Master prej Mon Sep 26, 2011 11:14 am

mendova qe e ber ti gjithsesi shum e bukur


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kjo jam une.. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kjo jam une.. Empty Re: Kjo jam une..

Mesazh nga Alessia prej Mon Sep 26, 2011 12:32 pm

ua sa e bukur..me pelqeu shume... shshss


Kjo jam une.. Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kjo jam une.. Empty Re: Kjo jam une..

Mesazh nga Unlimited prej Mon Sep 26, 2011 4:32 pm

Bukur Very Happy
Unlimited
Unlimited
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 40
Reputation : 0
Join date : 21/09/2011
Age : 32
Location : https://www.facebook.com/sajmir.vlonjati

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kjo jam une.. Empty Re: Kjo jam une..

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 7:27 am

cool.......................
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kjo jam une.. Empty Re: Kjo jam une..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi