Programe Forum - Welcome
Fjala e fundit qe do i thonit te dashurit(dashures) tuaj,para lamtumires?  People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Fjala e fundit qe do i thonit te dashurit(dashures) tuaj,para lamtumires?

Shko poshtë

Fjala e fundit qe do i thonit te dashurit(dashures) tuaj,para lamtumires?  Empty Fjala e fundit qe do i thonit te dashurit(dashures) tuaj,para lamtumires?

Mesazh nga Master prej Wed Jun 29, 2011 9:59 am

Qofsh e lumtur edhe pse me shkaterrove endrrat,jeten cdo gje.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala e fundit qe do i thonit te dashurit(dashures) tuaj,para lamtumires?  Empty Re: Fjala e fundit qe do i thonit te dashurit(dashures) tuaj,para lamtumires?

Mesazh nga Master prej Wed Aug 03, 2011 12:33 pm

Keshtu paska qen e shkruar..


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Fjala e fundit qe do i thonit te dashurit(dashures) tuaj,para lamtumires?  Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala e fundit qe do i thonit te dashurit(dashures) tuaj,para lamtumires?  Empty Re: Fjala e fundit qe do i thonit te dashurit(dashures) tuaj,para lamtumires?

Mesazh nga Click prej Fri Aug 05, 2011 5:57 am

Pse pikerisht mua qe te doja me shpirt...
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala e fundit qe do i thonit te dashurit(dashures) tuaj,para lamtumires?  Empty Re: Fjala e fundit qe do i thonit te dashurit(dashures) tuaj,para lamtumires?

Mesazh nga KITTY prej Sat Aug 06, 2011 8:50 pm

me fal qe te kam dashur kaq shume por tanie shte vone per te kthyer mbrpasht gabimin tim..qofsh i lumtur gjithmon edhe pse pa mua..Sad
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala e fundit qe do i thonit te dashurit(dashures) tuaj,para lamtumires?  Empty Re: Fjala e fundit qe do i thonit te dashurit(dashures) tuaj,para lamtumires?

Mesazh nga Master prej Sat Aug 06, 2011 9:05 pm

me harro sepse une smundem...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Fjala e fundit qe do i thonit te dashurit(dashures) tuaj,para lamtumires?  Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala e fundit qe do i thonit te dashurit(dashures) tuaj,para lamtumires?  Empty Re: Fjala e fundit qe do i thonit te dashurit(dashures) tuaj,para lamtumires?

Mesazh nga KITTY prej Sat Aug 06, 2011 9:10 pm

do jesh gjithmon pjese e zemes sime edhe pse ti smudn te qendrosh per krah meje..
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala e fundit qe do i thonit te dashurit(dashures) tuaj,para lamtumires?  Empty Re: Fjala e fundit qe do i thonit te dashurit(dashures) tuaj,para lamtumires?

Mesazh nga DeLeTe prej Sun Aug 07, 2011 7:27 pm

Nuk kam per tja then kurr Sad

Me falni dola nga tema Razz lol!


Fjala e fundit qe do i thonit te dashurit(dashures) tuaj,para lamtumires?  S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala e fundit qe do i thonit te dashurit(dashures) tuaj,para lamtumires?  Empty Re: Fjala e fundit qe do i thonit te dashurit(dashures) tuaj,para lamtumires?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi