Programe Forum - Welcome
Do mbanit lidhje shoqerore me dike qe keni pasur nje lidhje me pare? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Do mbanit lidhje shoqerore me dike qe keni pasur nje lidhje me pare?

Shko poshtë

Do mbanit lidhje shoqerore me dike qe keni pasur nje lidhje me pare? Empty Do mbanit lidhje shoqerore me dike qe keni pasur nje lidhje me pare?

Mesazh nga KITTY prej Mon Oct 03, 2011 1:24 pm

Tema : Do te mbanit si shok/shoqe nje person me te cilin keni pasur lidhje dhe qe e doni akoma vetem per faktin qe nuk do donit ta humbisnit?
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do mbanit lidhje shoqerore me dike qe keni pasur nje lidhje me pare? Empty Re: Do mbanit lidhje shoqerore me dike qe keni pasur nje lidhje me pare?

Mesazh nga Master prej Mon Oct 03, 2011 1:25 pm

Jo zbesoj se mund te mbaj per shoqe dike qe e dua e smund ta kem me shume me mire mos ta kem jo shok por as afer fare


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Do mbanit lidhje shoqerore me dike qe keni pasur nje lidhje me pare? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do mbanit lidhje shoqerore me dike qe keni pasur nje lidhje me pare? Empty Re: Do mbanit lidhje shoqerore me dike qe keni pasur nje lidhje me pare?

Mesazh nga KITTY prej Mon Oct 03, 2011 1:49 pm

me dike qe e kam dashur jo, ndersa me dike qe kam pasur lidhje po seshte se e kam dashur edhe mundet..
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do mbanit lidhje shoqerore me dike qe keni pasur nje lidhje me pare? Empty Re: Do mbanit lidhje shoqerore me dike qe keni pasur nje lidhje me pare?

Mesazh nga Alessia prej Mon Oct 03, 2011 5:41 pm

po edhe mundet...nuk jam nga ato njerezit qe mbajne meri..


Do mbanit lidhje shoqerore me dike qe keni pasur nje lidhje me pare? Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do mbanit lidhje shoqerore me dike qe keni pasur nje lidhje me pare? Empty Re: Do mbanit lidhje shoqerore me dike qe keni pasur nje lidhje me pare?

Mesazh nga Embelsira prej Mon Oct 03, 2011 6:47 pm

Do e mbaj patjeter sepse kam ishin tim edhe kemi mbetur shoke rrespektojme njeri tjetrin si shoke


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do mbanit lidhje shoqerore me dike qe keni pasur nje lidhje me pare? Empty Re: Do mbanit lidhje shoqerore me dike qe keni pasur nje lidhje me pare?

Mesazh nga VLoNjate prej Tue Nov 08, 2011 4:51 pm

Edhe ndoshta . . . por sdo ishte e lehte.


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do mbanit lidhje shoqerore me dike qe keni pasur nje lidhje me pare? Empty Re: Do mbanit lidhje shoqerore me dike qe keni pasur nje lidhje me pare?

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 7:03 am

larg qofte,mos e thente zoti
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do mbanit lidhje shoqerore me dike qe keni pasur nje lidhje me pare? Empty Re: Do mbanit lidhje shoqerore me dike qe keni pasur nje lidhje me pare?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi