Programe Forum - Welcome
3 BARCALETA PER JU :) People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


3 BARCALETA PER JU :)

Shko poshtë

3 BARCALETA PER JU :) Empty 3 BARCALETA PER JU :)

Mesazh nga [dj_enigma] prej Thu Oct 06, 2011 8:31 pm

POLITIKANET:
NJEHER EDI RAMA DHE SALI BERISHA NE NJE AVION,
NGREHET SALIU NGA KARRIGJA DHE I THOT EDIT,
Z.EDI KAM 2 MI EURO PO TI HEDH POSHT GEZOHEN 2 MI VET.
NGREHET EDI DHE I THOT SALIUT.
Z.SALI KAM 5 MI EURO PO TI HEDH POSHT GEZOHEN 5 MI VET.
NGREHET PILOTI DHE I THOT ORE PO TJU HEDH UN JUVE TE DYVE GEZOHET E GJITH SHQIPERIA.

[dj_enigma]
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 4
Reputation : 0
Join date : 06/10/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

3 BARCALETA PER JU :) Empty Re: 3 BARCALETA PER JU :)

Mesazh nga [dj_enigma] prej Thu Oct 06, 2011 8:33 pm

FEMIJA 5 VJECAR:
ISHTE NJE FEMI AFRO 5 VJEC, DHE SHIKON NENEN QE ISHTE E FRYR NGA BARKU DHE E PYET.MAMA PSE JE E SHENDOSH TI.NENA I PERGJIGJET PRES TE TE BEJ ME VELLA,DEL KY DJALI NE RRUG DHE SHIKON NJE XHAJE TE SHENDOSH DHE E PYET.O XHAXHA PO TI CFAR PO PRET.PO PRES URBANIN TE KEQEN XHAXHI JA KTHEN KY.FEMIJA PO DOLI BICIKLET DO MA JAPESH MUA.

[dj_enigma]
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 4
Reputation : 0
Join date : 06/10/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

3 BARCALETA PER JU :) Empty Re: 3 BARCALETA PER JU :)

Mesazh nga [dj_enigma] prej Thu Oct 06, 2011 8:36 pm

VELLEZERIT:
ISHIN 2 VELLEZER NJERI ME EMRIN ( TA THASH ) DHE TJETRI ME EMRIN ( TRURI ) NJE DITE DEL ME MAKINE KY-- TA THASHI DHE E NDALON POLICI.DOKUMENTAT I THOT DHE EMRIN I THOT POLICI.KY I PERGJIGJET TA THASH PER NJE MOMENT POLICI HABITET DHE I THOT KUR MA THE ORE.TA THASH PRA.EJJJJ I THOT POLICI KU E KE TRURIN.IKU ME PI KAFE DI GJE UN KU SHKOJI AI.MENDOJI SE E PYETI PER VELLAIN .

[dj_enigma]
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 4
Reputation : 0
Join date : 06/10/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

3 BARCALETA PER JU :) Empty Re: 3 BARCALETA PER JU :)

Mesazh nga Master prej Thu Oct 06, 2011 8:38 pm

hahaha e piloti e ka gjet por kjo e fmijes shum e fort hahahaha mir e ka pas rumbullak e ka pa si gomat e biciklets :p
O tathash thiri menjes :d


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

3 BARCALETA PER JU :) Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

3 BARCALETA PER JU :) Empty Re: 3 BARCALETA PER JU :)

Mesazh nga scorpion prej Thu Jun 28, 2012 10:33 am

vari riken hahha

scorpion
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 5
Reputation : 0
Join date : 28/06/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

3 BARCALETA PER JU :) Empty Re: 3 BARCALETA PER JU :)

Mesazh nga Anakonda prej Sun Aug 12, 2012 12:20 pm

lum politikanet per ju lum...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

3 BARCALETA PER JU :) Empty Re: 3 BARCALETA PER JU :)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi