Programe Forum - Welcome
<3 te dashuroj!!!! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


<3 te dashuroj!!!!

Shko poshtë

<3 te dashuroj!!!! Empty <3 te dashuroj!!!!

Mesazh nga GoCa Yll prej Sun Oct 09, 2011 7:08 am

tash po tmenoj si cdo dite
sesa te du ti me e dit
tkam larg me mungon
keto lote vec buzeqeshja jote mi sheron
ket merzitje ajo ma kalon
zemra mdhem
puthja jote e sheron
kaq sum jam merzit sa ti se imagjinon
1 fjale kur merzitesh
1 lot te leshosh
jeten mund te ma shkaterrosh
sa e veshtire qenka dike te dashurosh!!!!\asnje cast nga <3 smund ta largosh


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

<3 te dashuroj!!!! Empty Re: <3 te dashuroj!!!!

Mesazh nga erlind.f.l prej Sat Dec 10, 2011 9:56 pm

Pilti
erlind.f.l
erlind.f.l
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 96
Reputation : 0
Join date : 05/12/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

<3 te dashuroj!!!! Empty Re: <3 te dashuroj!!!!

Mesazh nga erlind.f.l prej Sat Dec 10, 2011 10:15 pm

nattenn
erlind.f.l
erlind.f.l
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 96
Reputation : 0
Join date : 05/12/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

<3 te dashuroj!!!! Empty Re: <3 te dashuroj!!!!

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 28, 2012 2:09 pm

Te dua vall sa se di as vet,
vec se cdo dit per ty jam tu u tret.
Te dua as qe ta pret mendja,
ah sa te do zemrea.
Pse buzet te dridhen kur te ftoht ske,
pse syt te lotojn kur qielli ska re.
Pse qendron si akull i ftoht;kur ne zemer digjesh si i marr,
pse svjen te me thuash un te dua si i marr.
Pse e mohon ate qe ndjen,
aq shum po te pelqen.
I perkasim boteve qe kurre ska per tu bashkuar;
ti donzhuani i aventurave e un liber i mbyllur i koduar.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

<3 te dashuroj!!!! Empty Re: <3 te dashuroj!!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi