Programe Forum - Welcome
Flaka Krelani, e preferuara e Adi Krastës People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Flaka Krelani, e preferuara e Adi Krastës

Shko poshtë

Flaka Krelani, e preferuara e Adi Krastës Empty Flaka Krelani, e preferuara e Adi Krastës

Mesazh nga Aииå prej Sat Feb 11, 2012 2:09 pm

Flaka Krelani, e preferuara e Adi Krastës Flaka_krelani_784067705-300x214Flaka, të pashë të performoje gjatë spektaklit të Adi Krastës “A. show” dhe të komplimentoj vërtet për atë performancë. Në atë shfaqje ti ishe e vetmja këngëtare e ftuar, madje Adi e shprehu hapur simpatinë për ty, duke të veçuar nga të gjitha këngëtaret e tjera.

- “Çfarë ndjesish përjeton të dish që je e preferuara e Krastës?

-”Të vlerësohesh nga një showman, siç është Adi Krasta, është absolutisht një ndjesi e papërshkrueshme, sepse mbi të gjitha është njeri, njeriu më i thjeshtë dhe modest që kam njohur ndonjëherë. Me bagazh, reputacion të shkëlqyer, famë të papërsëritshme, i dashur nga të gjithë pa përjashtim, i mençur deri në maksimum… si të mos jesh e privilegjuar të jesh e preferuara e një legjende të gjallë si Adi Krasta? Është e pamundur! Ja çfarë ndjesie më jep kjo gjë, që nganjëherë më duket jo reale”, ka dekalruar këngëtarja gjakovare. /albeu.com/
Aииå
Aииå
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 14
Reputation : 0
Join date : 28/01/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flaka Krelani, e preferuara e Adi Krastës Empty Re: Flaka Krelani, e preferuara e Adi Krastës

Mesazh nga Anakonda prej Thu Apr 12, 2012 3:01 pm

Shih shih e paska kapur veten kjo mi.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi