Programe Forum - Welcome

Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ibrahimovic: Do ta eliminojmë Juven

Shko poshtë

Ibrahimovic: Do ta eliminojmë Juven

Mesazh nga Master prej Mon Mar 19, 2012 5:18 pm


Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic, mezi pret ndeshjen e kthimit gjysmëfinale të Kupës së Italisë kundër Juventusit.
Skuadra nga San Siro u mposht me rezultat 2-1 në shtëpi në ndeshjen e parë të zhvilluar në shkurt, por Ibra beson se Rossonerët do ta përmbysin rezultatin në ndeshjen e të martës në Juventus Stadium.

“Ne do të shkojmë në Torino për t’u kualifikuar në finale. Ne e dimë se do të jetë vështirë, por është e mundshme dhe ne duam të kalojmë më tej”, citohet të ketë thënë Ibrahimovic për Aftonbladet. /Telegrafi/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi