Programe Forum - Welcome

Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


PERSHENDETJE FORUMI EDHE TE GJITH ANETARVE

Shko poshtë

PERSHENDETJE FORUMI EDHE TE GJITH ANETARVE

Mesazh nga endrju prej Wed Jul 06, 2011 9:32 pm

DESHIROJ DHE UNE TE BEJ PJESE I STAFIT JUAJ EDHE JA KALOFSHIM SA ME MIR BASHK SHNET TE GJITHVE

endrju
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 4
Reputation : 0
Join date : 04/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PERSHENDETJE FORUMI EDHE TE GJITH ANETARVE

Mesazh nga Master prej Wed Jul 06, 2011 9:35 pm

flm qe je mes nesh dhe klb
avatar
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PERSHENDETJE FORUMI EDHE TE GJITH ANETARVE

Mesazh nga Njera prej Sat Jul 09, 2011 8:32 pm

Kalofsh bukur endrju!!!
dhe do kalosh! ta premtoj!!! :)
avatar
Njera
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 32
Reputation : 0
Join date : 26/06/2011
Location : Greece

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PERSHENDETJE FORUMI EDHE TE GJITH ANETARVE

Mesazh nga Embelsira prej Sat Jul 09, 2011 9:28 pm

Endrju mire se erdhe edhe argetim te kendshem ne mesin tone Very Happy


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
avatar
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PERSHENDETJE FORUMI EDHE TE GJITH ANETARVE

Mesazh nga Alessia prej Tue Sep 06, 2011 7:22 pm

INTER
avatar
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PERSHENDETJE FORUMI EDHE TE GJITH ANETARVE

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 4:09 am

pershendetje dhe mireserdhe ne forum.
avatar
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PERSHENDETJE FORUMI EDHE TE GJITH ANETARVE

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 1:31 pm

asda


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
avatar
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 22

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PERSHENDETJE FORUMI EDHE TE GJITH ANETARVE

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi