Programe Forum - Welcome
Del në shitje laptopi me dy ekrane People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Del në shitje laptopi me dy ekrane

Shko poshtë

Del në shitje laptopi me dy ekrane Empty Del në shitje laptopi me dy ekrane

Mesazh nga Master prej Sun Jul 24, 2011 7:36 am


Pretendimi i SpaceBook-ut për lavdi është laptopi me dy ekrane 17.3 inç, që fiton pikët maksimale, sepse është i vetmi i këtij lloji. Ky laptop i veçantë ka një peshë prej 4.5 kg. Por pavarësisht peshës ky kompjuter personal ka parametra mjaft të kënaqshme krahasuar me laptopët aktualë.
Ky model i fjalës së fundit të teknologjisë ka një procesor The quad-core Intel Core i7-740M, 8GB RAM dhe kartë videoje NVIDIA GeForce GTS 250M. Por pa Sandy Bridge. Pa ThunderBolt. Dhe pa Blu-Ray XL. Asgjë për të justifikuar çmimin 2,795$.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi