Ja pse një mashkull bëhet më besnik kur bëhet baba Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

Programe Forum - Welcome
Ja pse një mashkull bëhet më besnik kur bëhet baba People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.



Join the forum, it's quick and easy

Programe Forum - Welcome
Ja pse një mashkull bëhet më besnik kur bëhet baba People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ja pse një mashkull bëhet më besnik kur bëhet baba

3 posters

Shko poshtë

Ja pse një mashkull bëhet më besnik kur bëhet baba Empty Ja pse një mashkull bëhet më besnik kur bëhet baba

Mesazh nga Master Thu Sep 15, 2011 2:54 pm

Ja pse një mashkull bëhet më besnik kur bëhet baba Bebe_baba-300x300
Meshkujt duket se janë biologjikisht të prirur për t’u kujdesur për fëmijët e tyre, thonë shkencëtarët.
Ata kanë zbuluar se niveli i testosteronit ulet tek meshkujt pasi ata bëhen baballarë.
Kjo i bën meshkujt që të jenë më të lidhur me familjen e më pak të prirur për tradhti, raporton BBC.
Testosteroni rrit dëshirën seksuale tek meshkujt.
Por zbulimi i bërë së fundmi tregon se niveli i testosteronit bie ndjeshëm kur mashkulli bëhet baba.
Sidomos në muajt e parë të lindjes së fëmijës, testosteroni është tejet i ulët.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ja pse një mashkull bëhet më besnik kur bëhet baba Empty Re: Ja pse një mashkull bëhet më besnik kur bëhet baba

Mesazh nga KITTY Sat Sep 17, 2011 7:49 am

po mir muajt e par te lindjes , po ce do se me pas testosteroni rritet prap...:p
ne fund te fudnit nje mashkull qe ka ne gjak tradhetine nk ndalet para asgje, as pas lindjes se femijes...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ja pse një mashkull bëhet më besnik kur bëhet baba Empty Re: Ja pse një mashkull bëhet më besnik kur bëhet baba

Mesazh nga Anakonda Sun Apr 08, 2012 4:32 am

nje zot e di se cheqim ne te shkretat me ta
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 29
Location : Australia

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ja pse një mashkull bëhet më besnik kur bëhet baba Empty Re: Ja pse një mashkull bëhet më besnik kur bëhet baba

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi