Programe Forum - Welcome
Sa Vlere Ka Bukurija e Jashtme Ne Dashuri ??   People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Sa Vlere Ka Bukurija e Jashtme Ne Dashuri ??

Shko poshtë

Sa Vlere Ka Bukurija e Jashtme Ne Dashuri ??   Empty Sa Vlere Ka Bukurija e Jashtme Ne Dashuri ??

Mesazh nga Click prej Sun Aug 07, 2011 9:03 am

Sa vlere ka bukurija e jashteme ne dashurin tuaj ???
Per mendimin tim ai/ajo qe eshte e bukur kane dhe shpirtin e bukur.
Kot nuk thone fytyra ose syt jane pasqyra e shpirtit
Ai/ajo qe kane fytyr te eger ose sy te eger, egersir do e ken dhe shpirtin,keshtu qe cfare ti dashurosh atyre ????
Per mua vlejne te dyja si BUKURIJA dhe SHPIRTI,sepse jane te lidhura shume ngushte me njera tjetren
dhe kur ndonjeri nuk ka fytyren e bukur eshte SHPIRTI aji qe e ndricon dhe e ben me te shkelqyer ,po keshtu dhe anasjelltas ....
Dhe nuk jam dakort me kete
KAM FYTYRE TE BARDHE DHE ZEMER TE ZEZE ...sepse zemra e zez nuk i perket fytyres se bardhe por egersise
Ky eshte mendimi ime
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Vlere Ka Bukurija e Jashtme Ne Dashuri ??   Empty Re: Sa Vlere Ka Bukurija e Jashtme Ne Dashuri ??

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 6:21 am

"Syri sheh djalin e bukur,zemra sheh djalin e mire"Ne ditet e sotme njerezit shihen per bukuri,dhe jo per sjellje.Te jesh i bukur nuk do thot te kapesh qellin me dor,apo te shesesh tangellik,apo te jesh njeri i mbinatyrshem.Pamja e jashtme ka rendesi,por ata qe jan te bukur ju hyn vetja ne qejf dhe sdin as te komunikojne.I urrej tangelliksat,sidomos ca si me shesin pordh,kur ne realitet sjan askushi.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi