Programe Forum - Welcome
Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr?  People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr?

Shko poshtë

Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr?  Empty Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr?

Mesazh nga Click prej Sun Aug 07, 2011 9:05 am

Disa nga ne ndoshta e kanë përjetuar një dashuri te humbur,cfar perfundimesh duhet te nxjerrim ne nga ajo,a duhet qe te jetë pjes e jetës tonë për gjithë jetën apo duhet te jetë një ëndërr e hidhur qe na plagosi zemren dhe na uli moralin??
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr?  Empty Re: Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr?

Mesazh nga Master prej Wed Dec 14, 2011 8:07 pm

jo shum por ka


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr?  Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr?  Empty Re: Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr?

Mesazh nga KITTY prej Thu Dec 15, 2011 4:05 pm

ndoshta nje dashuri e humbur eshte thejsht nje menyre per te te treguar se gjerat e bukura nuk zgjasin perjet, se dhe dashurite e konsideruara si te medha e te perjetshme kane nje fund, dhe e gjithe kjo duhet trajtuar si nje ceshtje e kaluar duke i dhen mundesi vetes te krijojme nje te ardhme pa fantazmat e se shkuares. E gjith ajo e shkuar mund te na sherbeje si mesim e te na rrisi per pervojat e metejshme te jetes.
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr?  Empty Re: Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr?

Mesazh nga VLoNjate prej Thu Dec 15, 2011 5:18 pm

Dashuria e humbur ka nje arsye qe esht e tille. Per mendimin tim te mbetet thjesht dicka e kaluar.


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr?  Empty Re: Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr?

Mesazh nga Anakonda prej Sat Feb 11, 2012 7:17 am

Per mua le te mbetet enderr,pasi nuk dua te cmendem per nje idiot si puna e tij.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr?  Empty Re: Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi