Programe Forum - Welcome
Si ti them qe e dua shume? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Si ti them qe e dua shume?

Shko poshtë

Si ti them qe e dua shume? Empty Si ti them qe e dua shume?

Mesazh nga Master prej Tue Aug 09, 2011 6:33 pm

Degjo zemren ajo ta tregon vete
Thuaj ate qe ndien per te pa frike pasojash
mendoj se eshte gjeja me e mire
dhe nese pergjigja nuk do jet ajo qe kerkoje........
Besoj se nuk do ishte fundi i botes
dhe pasi do ti kesh thene cfare ndjen per te
do te ndihesh me mire me veten dhe vecanerish ne shpirt .......


ju si mendoni


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Si ti them qe e dua shume? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ti them qe e dua shume? Empty Re: Si ti them qe e dua shume?

Mesazh nga Snake prej Wed Aug 10, 2011 5:04 pm

Rendesi ka ta duash kur dikush don me zemer e gjen mundesine...
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ti them qe e dua shume? Empty Re: Si ti them qe e dua shume?

Mesazh nga Click prej Sat Aug 13, 2011 5:59 am

Thjesht me pelqen ose me sakt me ben te cmendem kur jam me ty ..Razz
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ti them qe e dua shume? Empty Re: Si ti them qe e dua shume?

Mesazh nga Embelsira prej Sat Aug 13, 2011 7:51 am

Mjafton ta perjetosh ate thenje


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ti them qe e dua shume? Empty Re: Si ti them qe e dua shume?

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 5:37 am

Mire sipas jush ti dal atij perpara,e ti them"Cuno tkam fiksim,te dua shum"e te filloj ai te tallet me mua,jo me mir e mbaj te fshehur
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ti them qe e dua shume? Empty Re: Si ti them qe e dua shume?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi