Programe Forum - Welcome
Angela Griffin: Xhirova skenën e seksit para 30 spektatorëve People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Angela Griffin: Xhirova skenën e seksit para 30 spektatorëve

Shko poshtë

Angela Griffin: Xhirova skenën e seksit para 30 spektatorëve Empty Angela Griffin: Xhirova skenën e seksit para 30 spektatorëve

Mesazh nga Master prej Mon Aug 15, 2011 3:52 pm

Angela Griffin: Xhirova skenën e seksit para 30 spektatorëve SNF1504TVBB-280_1359747a
Aktorja Angela Griffin tha se kishte përjetuar një moment aspak të lehtë teksa një turmë e madhe njerëzish ishin afruar dhe e kishin parë direkt teksa luante në një skenë seksi mbi një kosh plehrash. Në komedinë e “Sky1”, Angela luan rolin e Shelley, një biznesmene e cila i rikthehet një marrëdhënieje me Greg që është Adrian Boëer. “Ishte ora 11 e natës dhe ishim duke xhiruar në një rrugë të Manchesterit në të cilën ka shumë bare dhe restorante. Për pak sekonda kishim një audiencë që shkonte në 30 persona që duartrokisnin ndërsa ne luanim skenën e seksit”.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Angela Griffin: Xhirova skenën e seksit para 30 spektatorëve Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Angela Griffin: Xhirova skenën e seksit para 30 spektatorëve Empty Re: Angela Griffin: Xhirova skenën e seksit para 30 spektatorëve

Mesazh nga Master prej Mon Aug 15, 2011 3:53 pm

Hajde shal hajde upsssssssss


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Angela Griffin: Xhirova skenën e seksit para 30 spektatorëve Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi