Programe Forum - Welcome
Ingrit Gjoni këtë verë në çdo bregdet People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ingrit Gjoni këtë verë në çdo bregdet

Shko poshtë

Ingrit Gjoni këtë verë në çdo bregdet Empty Ingrit Gjoni këtë verë në çdo bregdet

Mesazh nga Master prej Tue Aug 23, 2011 10:52 pm

Ingrit Gjoni këtë verë në çdo bregdet Ingrid-Gjoni-237x300
Ingrit Gjoni, këngëtarja e suksesshme dhe shumë e pëlqyer nga publiku, këtë verë është mëse e zënë me koncerte në të gjithë bregdetin.

Këngëtarja realizoi këto muajt e fundit dy videoklipe mjaft verore, dhe këngë që rezultuan tepër të suksesshme.

Ingrit Gjoni është tepër e kërkuar dhe ka caktuar tashmë për adhuruesit e saj, disa data koncertesh në Velipoj, Dhërmi, Himarë etj… Pra, pikërisht në bregdet, ku është edhe zona më e frekuentuar për të gjithë pushuesit. Gjithashtu, Ingriti u shpreh se nëse do të ketë në dorë një projekt të bukur, do të jetë pjesë e “Kënga Magjike 2011”.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ingrit Gjoni këtë verë në çdo bregdet Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ingrit Gjoni këtë verë në çdo bregdet Empty Re: Ingrit Gjoni këtë verë në çdo bregdet

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 10:45 am

pffffffffffffff edhe kjo ka dal playof,vec kot i mban mendja
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi