Programe Forum - Welcome
pershendetje te gjithe People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


pershendetje te gjithe

Shko poshtë

pershendetje te gjithe Empty pershendetje te gjithe

Mesazh nga l3o prej Fri Aug 26, 2011 7:32 am

une quhem leonard shpresoj te kalojm bukur ketu jhngfc

l3o
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 3
Reputation : 0
Join date : 26/08/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje te gjithe Empty Re: pershendetje te gjithe

Mesazh nga Master prej Fri Aug 26, 2011 7:36 am

mire se erdhe leo klm mes nesh


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

pershendetje te gjithe Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje te gjithe Empty Re: pershendetje te gjithe

Mesazh nga Embelsira prej Fri Aug 26, 2011 9:13 am

Leo mire se erdhe ne kete shoqeri te uroj argetim te kendshem ne mesin tone .


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje te gjithe Empty Re: pershendetje te gjithe

Mesazh nga DeLeTe prej Fri Aug 26, 2011 9:54 am

Mire se erdhe Leo, Kalofsh sa me bukur ne forum.

pershendetje te gjithe Welcome-comments-105


pershendetje te gjithe S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje te gjithe Empty Re: pershendetje te gjithe

Mesazh nga Alessia prej Fri Aug 26, 2011 10:42 am

mireserdhe leo..ta siguroj se do ia kalosh bukur mes nesh..


pershendetje te gjithe Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje te gjithe Empty Re: pershendetje te gjithe

Mesazh nga Snake prej Sat Aug 27, 2011 4:32 pm

wellcome
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje te gjithe Empty Re: pershendetje te gjithe

Mesazh nga Alessia prej Tue Sep 06, 2011 3:54 pm

pershendetje te gjithe Images?q=tbn:ANd9GcRHxKc86hBFA_9W91zjEpP-2JMpowuf0yUqK8vSwCL2ETHAj4twhw


pershendetje te gjithe Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje te gjithe Empty Re: pershendetje te gjithe

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 4:24 am

pershendetje dhe mireserdhe...................
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje te gjithe Empty Re: pershendetje te gjithe

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 1:18 pm

pershendetje dhe mireserdhe...................


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 22

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje te gjithe Empty Re: pershendetje te gjithe

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi