Programe Forum - Welcome
Pershendetje People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Pershendetje

Shko poshtë

Pershendetje Empty Pershendetje

Mesazh nga LauraLaura prej Tue May 15, 2012 3:06 pm

Me detyrim Crying po bej kete prezantim.
Mire se ju gjeta!

LauraLaura
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 4
Reputation : 0
Join date : 15/05/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Master prej Tue May 15, 2012 3:08 pm

Hahhaha sa gjat i ke rene...Mire se erdhe


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pershendetje Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Anakonda prej Tue May 15, 2012 3:09 pm

mireserdhe e kalofsh sa me bukur ne shoqerin tone
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Master prej Tue May 15, 2012 4:09 pm

nga humbe laura


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pershendetje Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga LauraLaura prej Wed May 16, 2012 8:48 am

???

LauraLaura
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 4
Reputation : 0
Join date : 15/05/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Erzzaa prej Wed May 16, 2012 9:53 am

Mireserdhe! uroj t'ja kalosh bukur

Erzzaa
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 47
Reputation : 0
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 1:04 pm

mireserdhe ne forumin tone


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 22

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi