Programe Forum - Welcome
Si ju duket Portali People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Si ju duket Portali

Shko poshtë

Si ju duket Portali Empty Si ju duket Portali

Mesazh nga Master prej Sun Sep 25, 2011 3:44 pm

E hapa kete teme se si ju duket portali forumi pamja brenda temat etj

Nese keni ndonje ide na e thoni flm


Edituar për herë të fundit nga D3lux në Sun Sep 25, 2011 3:53 pm, edituar 1 herë gjithsej


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Si ju duket Portali Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ju duket Portali Empty Re: Si ju duket Portali

Mesazh nga KITTY prej Sun Sep 25, 2011 3:47 pm

mendimin tim e di ti, ta kam then prv ..Very Happy
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ju duket Portali Empty Re: Si ju duket Portali

Mesazh nga Unlimited prej Sun Sep 25, 2011 3:52 pm

Ce do kot fare nje tem per ismailn e vlores sma keni hap Very Happy
Unlimited
Unlimited
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 40
Reputation : 0
Join date : 21/09/2011
Age : 32
Location : https://www.facebook.com/sajmir.vlonjati

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ju duket Portali Empty Re: Si ju duket Portali

Mesazh nga Estrela prej Fri Feb 17, 2012 8:06 pm

Mrekulli.
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ju duket Portali Empty Re: Si ju duket Portali

Mesazh nga Master prej Fri Feb 17, 2012 8:46 pm

Dhe une keshtu mendoj


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Si ju duket Portali Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ju duket Portali Empty Re: Si ju duket Portali

Mesazh nga VLoNjate prej Tue Feb 28, 2012 6:49 am

Ska me mir se kaq... apo ka??


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ju duket Portali Empty Re: Si ju duket Portali

Mesazh nga Anakonda prej Tue Mar 13, 2012 5:36 am

shum mire,nuk esht keq.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ju duket Portali Empty Re: Si ju duket Portali

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi