Programe Forum - Welcome
Si do të duket iPhone 5? (Foto) People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Si do të duket iPhone 5? (Foto)

Shko poshtë

Si do të duket iPhone 5? (Foto) Empty Si do të duket iPhone 5? (Foto)

Mesazh nga Master prej Sat Mar 10, 2012 7:43 pm

Si do të duket iPhone 5? (Foto) F.0310003251697_210
Padurimi për modelin e ri të telefonit të famshëm të kompanisë Apple, iPhone 5, i cili pritet të paraqitet në treg brenda këtij viti ka bërë njerëzit që të pyesin për gjëra të ndryshme, si dhe të paraqesin opsione se si do të duket ky telefon kur i njëjti të paraqitet në treg.
Dizajneri Federico Ciccarese ka ardhur vetëm me disa ide të reja për iPhone 5, për ta ngacmuar publikun në lidhje me modelin e ri të telefonit të Apple, i cili pritet të jetë diçka krejtësisht ndryshe nga ajo që Apple ka paraqitur më pare.

Thashethemet thonë se iPhone 5 do të duket si një maus magjik, me formë të lakuar të cilin ju mund ta shihni në fotot e mëposhtme. / Telegrafi /

Si do të duket iPhone 5? (Foto) Curved-iphone-5


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Si do të duket iPhone 5? (Foto) Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si do të duket iPhone 5? (Foto) Empty Re: Si do të duket iPhone 5? (Foto)

Mesazh nga Anakonda prej Tue May 15, 2012 3:26 pm

me bo me tra kokes te lenka vdek ne vend
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi