Programe Forum - Welcome
Momenti me i bukur i dashurise People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Momenti me i bukur i dashurise

Shko poshtë

Momenti me i bukur i dashurise Empty Momenti me i bukur i dashurise

Mesazh nga Master prej Fri Nov 11, 2011 6:26 am

Ne kete teme mund te thoni cili eshte momenti me i bukur i dashurise qe mbani mend...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Momenti me i bukur i dashurise Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Momenti me i bukur i dashurise Empty Re: Momenti me i bukur i dashurise

Mesazh nga VLoNjate prej Sat Nov 12, 2011 3:19 pm

takimet e fshehta/puthja e pare.............


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Momenti me i bukur i dashurise Empty Re: Momenti me i bukur i dashurise

Mesazh nga Anakonda prej Sat Feb 11, 2012 1:58 pm

Momenti i bukur i dashurise jane puthjet,momentet romantike dhe kur te thote sesa shume te do.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Momenti me i bukur i dashurise Empty Re: Momenti me i bukur i dashurise

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi